Sayfa 101/1223 İlkİlk ... 5191991001011021031111512016011101 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 801 - 808 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

1.  Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    fikri sabitleri değiştiremezsiniz,

herkesin fikri sabit

boşu boşuna kalp kırıyorsunuz...

siyasetin dibine kadar da inmişsiniz..

muhabbet edin diye başlık açtık....
    Şahsım adına söyleyim.
    Herkesin fikrine saygılıyım bir kaç marjinal ve hakaret eden dışında ve kimsenin fikrini değiştirmeye kalkmıyorum.
    Özellikle merak ediyorum bazı şeyleri.

3. Bu arada biraz kişisel bir özellik.
    İnsana özgü yaşama özgü şeylerden tiksinmem. Dışkı, bok, sümük, koku, fakan beni etkilemez. Kan bazen tutuyor, bazen tutmuyor.

Ama ********lik, riyakarlık, muhbirlik, ve en çokda adaletsizliğe bilerek göz yumma konusunda biyolojik olarak oldukça naifim.. dayanamıyorum..

Mesela oğlum da benim gibi sosyalist sayılır. 😂(bence değil) ona vasiyetim nasihatim, hiç bir aidiyet seni insanlıktan çıkarmasın.. ve hiç bir zaman hiç bir dava uğruna yanında bulunduğun insanları ihbar etme ..
    Davan için olsa bile asla adaletsizlik yapma olmuştur.

4.  Alıntı Originally Posted by RONİN Yazıyı Oku
    Bu arada biraz kişisel bir özellik.
    İnsana özgü yaşama özgü şeylerden tiksinmem. Dışkı, bok, sümük, koku, fakan beni etkilemez. Kan bazen tutuyor, bazen tutmuyor.

Ama ********lik, riyakarlık, muhbirlik, ve en çokda adaletsizliğe bilerek göz yumma konusunda biyolojik olarak oldukça naifim.. dayanamıyorum..

Mesela oğlum da benim gibi sosyalist sayılır. ��(bence değil) ona vasiyetim nasihatim, hiç bir aidiyet seni insanlıktan çıkarmasın.. ve hiç bir zaman hiç bir dava uğruna yanında bulunduğun insanları ihbar etme ..
    Davan için olsa bile asla adaletsizlik yapma olmuştur.

vaybe çok acıklıydı hıkayen

oy verirken bile rıyakar davranmışsın naifim diyorsun sen uçmuşsun yazarken barı dürüst ol

5.  Alıntı Originally Posted by DR. Yazıyı Oku
    Olumlamadığım bu kelime yanlış.
    Niye mecbur hissetin. İşte soru bu. Olumlu bakmıyorsun ama mecbursun. Silah mı dayadılar.

Pekala asıl? CHP değil AKP hiç değil. Zorla HDP? O zaman asıl hangisi?

AKP ile geçmişte olan ilişkileri.. ? Bence bu da soru işareti. Bu ne anlama geliyor.

O zaman yarın dağa çıkıp PKK'lı birinin elinden silahı alıp gömersin. Yeter dersin insanların öldüğü. Kardeşin kardeşi kırdığı.
    ABD-İsraile hizmet ettiğiniz. Kimse ölmesin VATAN BÖLÜNMESİN dersin.
    Diyorum zaten...
    Silahlı şiddet ile bu meselenin çözümü artık gereksiz ve mümkün değildir diyorum. Hele ki ABD ile kucak kucağa hiç olmaz diyorum. ABD nin çıkarlarını koruyarak başarı elde etseniz bile bu doğru değil ve bundan halklarımız için esenlik çıkmaz diyorum..

6. Hikmetinden sual olunmaz herkesi yaratırken bir amacı vardır mutlaka..
    Zavallı mahlukat...
    Muhtemelen bazılarınıda ********lik abidesi olarak yarattı bakın görün de böyle olmayın diye örnek göstermiş olmalı insanoğluna
    Terliksi hayvanları muhatap almıyorum... İlacını iç defol yat zıbar..

7.  Alıntı Originally Posted by RONİN Yazıyı Oku
    Diyorum zaten...
    Silahlı şiddet ile bu meselenin çözümü artık gereksiz ve mümkün değildir diyorum. Hele ki ABD ile kucak kucağa hiç olmaz diyorum. ABD nin çıkarlarını koruyarak başarı elde etseniz bile bu doğru değil ve bundan halklarımız için esenlik çıkmaz diyorum..
    Tekrar soru? Şiddet/Silah meselenin çözümü için artık gereksiz demişsin. Dün mesele neydi bugün mesele ne?

Silah şiddet çözmez diyorsun da İyi de bunu diyorsun da ne yapıyorsun.
    Git üç çocuğu kurtar. Maşası olmasın ABD-İsrailin.
    Ak parti denedi olmadı hatta oy bile kaybetti bu yüzden. Olamadı.

Nasıl olacak, kim yapacak? Ne zaman yapılacak? ve TEKRAR mesele NE? ABD taşeronluğu mu?
    İsrail'in Taşeronluğu mu? ARZ-I MEV'UD mu?

8. Diğer topic sakin güzel oldu. Lakin burası da pembe dizi gibi, okumadan yapamıyorum gene

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 101/1223 İlkİlk ... 5191991001011021031111512016011101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •