Sayfa 1016/1223 İlkİlk ... 16516916966100610141015101610171018102610661116 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 8,121 - 8,128 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,631
    bu da benden gecenin son grafiği olsun . iyi geceler

xu100 için 200 günlük basit ortalamadan %15 ve %20 sapmaları gösteren grafik

http://BB26.16MB.com/20180906005437.png
    Bear_Bull
    @BearBull26

2.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    benim anlayışıma göre yerli yabancı diye bir şey yok. pala önüne geleni öttürüyor. yani siz yabancı aldı diyemi alıyosunuz, sattı diyemi satıyosunuz? bu piyasa tek elden yönetiliyor. dikkat edin pala oyuna girmeyince yaprak kımıldamıyor yazıyor alıma iki milyon lot satıma iki milyon lot. hadi kıpırdatında göreyim. ama girince süpürüyor. aradaki yerli yabancı herkes aynı durumda.
    Şimdi şöyle bişi var. Yabancı paranın vergi avantajı var. Malum kişiler vurgunu yaptığı parayı yurtdışına çıkarıp, ordan tekrar içeriye sokuyor. Bu para hem yasallaşıyor, hem dikkat çekmiyor, hemde vergi avantajı var. Ve geri çekmesi de kolay.
    Credit, döşe bank her ne hikmetse batma noktasına geliyorken dünyada, trade den eğey para kaybediyorlarken, bizim ülkemizde hatalı işlemleri yok. Çünkü insider var.

Mardan Palace oteli hatırlar mısınız? 1,5 milyar dolara yaptırdı, sükseli bir açılış yaptı. Jennifer Lopez falan geldi açılışına.
    Hah işte o otel battı.
    Aslında o otelde kara para aklandı.
    Sonucunda ihaleyle satıldı 250 milyon a. Alanda Halk bankası )

Alıntı Originally Posted by Caho Yazıyı Oku
    the dude la bir kadeh viski içmek isterdim... okuyorsan msj atabilirsin dude kardeş
    Kesin sever diyosun yani keyfe keder iftira $akacılarını, öyle mi ??..
    Ya sevmiyorSA??, bi daha dü$ün dü$ünebiliyorsan.
    Sevse bile naabsın Caho seni ya fantaziye bak otur evde iç sen hiç zorlama bence..
    Bana da bi özür ve helallik borcun var yoksa ayarlardık sana bi dude $erefesi madem de önce görelim marifetini.. )

Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Zaten özünde güvendiğimiz tek şey işin doğası..
    işin doğası bana göre zevkine ütülmek adamlar öyle bir sistem kurmuşlarki ne tarafa dönersen dön hesabı
    aha şimdi dolara basıp kafaları allak pullak ettiler. kimsenin sistemi beni bağlamaz ama piyasada gördüğüm bu sistemle para kazanılacağına ihtimal bile vermiyorum. arada ağızlara bal sürüyorlar. artık tamam yakaladım diye çabala dur

Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Şimdi şöyle bişi var. Yabancı paranın vergi avantajı var. Malum kişiler vurgunu yaptığı parayı yurtdışına çıkarıp, ordan tekrar içeriye sokuyor. Bu para hem yasallaşıyor, hem dikkat çekmiyor, hemde vergi avantajı var. Ve geri çekmesi de kolay.
    Credit, döşe bank her ne hikmetse batma noktasına geliyorken dünyada, trade den eğey para kaybediyorlarken, bizim ülkemizde hatalı işlemleri yok. Çünkü insider var.

Mardan Palace oteli hatırlar mısınız? 1,5 milyar dolara yaptırdı, sükseli bir açılış yaptı. Jennifer Lopez falan geldi açılışına.
    Hah işte o otel battı.
    Aslında o otelde kara para aklandı.
    Sonucunda ihaleyle satıldı 250 milyon a. Alanda Halk bankası )
    evet hatırlıyorum. bir şeyler yapılıyor işte. millet te bu kurtlar arasında para kazanacağım diye hayatını mahvediyor.

Alıntı Originally Posted by Caho Yazıyı Oku
    the dude la bir kadeh viski içmek isterdim... okuyorsan msj atabilirsin dude kardeş
    sen beni bi daha sarhoş etmiştin hatırlıyomusun çok içiren oldu gerçide kafayı bulan kendileri oldu

merhaba. eskiler yeniler.
    dip oluşturuyoruz banka endeksinde
    long için 2 tık alta sonra çıkış.
    amiral sağlam. € bazlı endeks diplere yakın .
    bazı kazançlar zaman meselesi

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    işin doğası bana göre zevkine ütülmek adamlar öyle bir sistem kurmuşlarki ne tarafa dönersen dön hesabı
    aha şimdi dolara basıp kafaları allak pullak ettiler. kimsenin sistemi beni bağlamaz ama piyasada gördüğüm bu sistemle para kazanılacağına ihtimal bile vermiyorum. arada ağızlara bal sürüyorlar. artık tamam yakaladım diye çabala dur
    Evet..
    Altın kase falan asla yok..
    Kazanmaksa olabildiğince her$ey dahil bir bütün olarak ve bir bütün içinde anca.. Doğası hariç hiçbirşeye mutlak itibar etmeden..
    İzah edemesemde bilmem bir fikir verebildim mi?..

Sayfa 1016/1223 İlkİlk ... 16516916966100610141015101610171018102610661116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •