Sayfa 1025/1223 İlkİlk ... 25525925975101510231024102510261027103510751125 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 8,193 - 8,200 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

1. BaşKara dostum ston dostumuzun dilinden en çok sen anlıyordun tarihten bir grafik atayım bak

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,622

3.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Olmaz ise piyasadaki iştahsızlığın güçsüzlüğün göstergesi olur.
    94000 üstünü birkaç kez denedi geçemedi,aşağıda destek olan 92600 ü birkaç kez denedi(hatta altını),birkaç güneytd artık bir tarafa kıracak aşağı mı yukarı mı bilemiyorum..........

Türkiye Suriye'de düşünülenden daha zor durumda...

Rusya'nın Yeni Suriye için hazırlamış olduğu yeni anayasada kürtlere özerklik maddesi var. Dolayısıyla Türkiye'nin operasyon yaptığı bölgelerdeki etnik yapı önemli olacak. Kürt çoğunluğu varsa bu bölgeler de Kürt özerk bölgesi olacak. Fıratın doğusu şu andaki görünümde zaten kürt özerk bölgesi olacak, o tartışmasız.
    Türkiye bölgeden geri çekilmek ve bölgeyi Kürtlere bırakmak zorunda kalabilir...
    Zaten girerken de geri çekilme sözü ile girmesine izin verilmişti...

Bunun için Türkiye'nin bir planı var mı bilmiyorum... Umarım vardır!

5.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    BaşKara dostum ston dostumuzun dilinden en çok sen anlıyordun tarihten bir grafik atayım bak

Ayı formasyonu yanlış galiba.uzun kırmızı içersinde kalmış 2 mum olmayacakmıydı.

6.  Alıntı Originally Posted by bat56 Yazıyı Oku
    ayı formasyonu yanlış galiba.uzun kırmızı içersinde kalmış 2 mum olmayacakmıydı.
    mum analiz konusunda çok zayıfım geliştireceğiz inşaallah

7.  Alıntı Originally Posted by Observer Yazıyı Oku
    Türkiye Suriye'de düşünülenden daha zor durumda...

Rusya'nın Yeni Suriye için hazırlamış olduğu yeni anayasada kürtlere özerklik maddesi var. Dolayısıyla Türkiye'nin operasyon yaptığı bölgelerdeki etnik yapı önemli olacak. Kürt çoğunluğu varsa bu bölgeler de Kürt özerk bölgesi olacak. Fıratın doğusu şu andaki görünümde zaten kürt özerk bölgesi olacak, o tartışmasız.
    Türkiye bölgeden geri çekilmek ve bölgeyi Kürtlere bırakmak zorunda kalabilir...
    Zaten girerken de geri çekilme sözü ile girmesine izin verilmişti...

Bunun için Türkiye'nin bir planı var mı bilmiyorum... Umarım vardır!
    Çok doğru analiz. Türkiyenin Türkiyenin planı Suriyede dahada batağa gömülmek. planı şamda namaz kılmak Suriye devletini 2 haftada işi tamamdır diyerek emperyal güçlerin işbirlikçisi maşası olmak.. durmak yok batağa batmaya devam..

8.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    mum analiz konusunda çok zayıfım geliştireceğiz inşaallah
    yok yok ben yanlış olabilirim.

Sayfa 1025/1223 İlkİlk ... 25525925975101510231024102510261027103510751125 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •