Sayfa 113/1223 İlkİlk ... 13631031111121131141151231632136131113 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 897 - 904 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

1. @usd bazlı

2017 rallisinin başladığı seviyelerde

asla short açmam

oyun planım long aç kapa flat dengesidir ytd
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,676
    18 TANE BİRİNCİ NORMAL..bunlardan sadece bir tanesi İMAMHATİpli..geçen sene 2017 2 ŞAMPİYON(YGS-LYS) TURBANLI OLUNCA,HEMEN KOPYA DİYEN ZİHNİYET VAR)..ONDAN İFADE EDİYORUM..

YGS de full çeken kolay kolay olmaz..geçen sene ygs birincisinin 2 yanlışı var..HATTA 3-4 sene önce YGS birincisinin 6-7 yanlışı vardı..zorluğa göre netler değişir..

elbette şans çok az da olsa etken...İNREGRALİ çok iyi bilirsin oradan gelen soruları çözesin..ama DİZİLERİ çok iyi çalışmamışsındır..oradan soru bile çıkmayabilir...

ama bu şans olayı mesela 100 soruda 4-5 soruyu etkiler..fazla değil..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

yeni vergi ve zamlarla doların 4.50 altına inme olasılığı azalıyor..

zaten görüldüğü kadarıyla güçlü bir talep var.. 4.60 altına bırakmıyorlar..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

4. aLlahım sen böyle yiğitlerimi koru ve yücelt amin

İstikamet kızıl elma diyen mehmetçiğim

https://www.youtube.com/watch?v=o8J0PqNCvAw

Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    aLlahım sen böyle yiğitlerimi koru ve yücelt amin

İstikamet kızıl elma diyen mehmetçiğim

https://www.youtube.com/watch?v=o8J0PqNCvAw
    mevcut siyasi hükümetin yakın akrabalarının ve cocuklarının askerlik durumu nedir acaba, hiç araştırdın mı?
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

6.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    mevcut siyasi hükümetin yakın akrabalarının ve cocuklarının askerlik durumu nedir acaba, hiç araştırdın mı?
    Yok araştırmadım abi .

Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Yok araştırmadım abi .
    her şeyi araştıran bir görüntün var, bunu da araştır bence.. düşüncelerinin şekillenmesine yardımcı olacağı muhakkak..

8.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    senin MÜSLÜMANLARLA derdin nedir?

anladığım kadarıyla müslüman değilsin.beni hiç ilgilendirmez..bu forumda; her inançtan,ateist,deist vs. var...bu ülkemizin gerçeği...bu farklılıklar aramızda sorun olmaz.

ama senin kadar ortamı geren inançlara bel altından vuran saygısız görmedim...

son 2 haftadır türedin..işin gücün ORTAMI özellikle müslümanlara hakaretle PROVAKATE etmek...
    Bak canım .

1.. müslümanım . Ahlaklıyım .dürüstüm . Doğruyum . Oruç da tutarım namaz da kılarım

2.sen dininden haberi olmayan siyasi dincisin . Sen kimsin ki benim Müslümanlığımı sorguluyorsun . Sana Ne . Benim Müslümanlığım allah ile benim aramda . Sen kimsin ahlak yoksunu

3. Hangi inanca bel altı vurmuşum . Senin türban yalanını imam yalanını sana yedirdim diye soruna mı gitti

4. Dinin ile ilgili hiç bir şey bilmiyorsun . Maçam yetiyorsa aç bir din topiği , sana islamı öğreteyim de ışığa gel .

5. Nerede hakaret . Kime hakaret etmişim. Gerçek müslümanlat yani ben önce insana bakarım ahlaklı mı insan mı diye doğru dürüst insan olsun isterse yehova şahiti olsun

6. Senin gibi yalancı takiyyeci insanla işim olmaz Bir daha direk bana bir şey yazma

7. Burada senin gibi siyasal islamclara ekmek Yok . Akp yağdanlığı . Hadi ordan

Sayfa 113/1223 İlkİlk ... 13631031111121131141151231632136131113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •