Sayfa 1171/1223 İlkİlk ... 1716711071112111611169117011711172117311811221 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 9,361 - 9,368 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Rusya Çin ve İran ile yaptığımız ithalat- ihracat rakamları birbirine yakın olmalıki bir işe yarasın.
    Sayın tospa ithalat-ihracat rakamlarının birbirine yakın olması ile ortak para birimi veya milli para kullanılması arasında bir bağ göremiyorum. Bahsettiğiniz ülke ekonominin verisidir cari açığı temsil eder.. Kısaca ülkenin iç sorunudur. Ortak yada milli para kullanımının bir sonucu olamaz ancak nedeni olabilir.
    Saygılarla

Hisse.net : "Dikkat delidir, söylediklerini umursamayın..!"

2. gecen de inanmistiniz mb faiz artcagini ozamanda demistim yine diyorum mb faiz artmiycak kim hakli cikcak gorcez

3. dolar cari acik enflasyon kimsenin umrunda degil gelen zam ada herkes alisiyo zaten istenen de oydu ben yaptim oldu yargilama yapma mantigi mb faizi artmiycak cb yi ezip gecemez

Piyasalar bu hafta sonunda Orta Vadeli Planın açıklanmasını bekliyor,en çok beklenen unsur da kamu harcamalarında hangi tutarlarda kısıntı yapılacağının kalem kalem açıklanması.Mesela aşağıda Kanada başbakanının Belçika başbakanını nasıl ağırladığının fotoğrafı var.Samimi, sıcak, ama vergi mükelleflerinin parasını hovardaca harcamadan...Buradan başlanabilir mi acaba!...

https://pbs.twimg.com/media/DmY4Kl9W4AAcGQ0.jpg:large

Bursa'da bir ilahlyat profu 10 sene falan önce ABD batacak
    Demişti..
    İsrail ve ABD takıntılı tipler bunlar..
    Hep batırıyırlar.
    Bir baktık ki 10 sene sonra biz
    Bttık..
    3 ABD şirketi de 3 trilyon USD
    Değere ulaştı..
    Bizim toplam borsa şirketlerimiz de 120 milyar USD a indi..
    Yani ABD,3 şirketin %5i.

ABD ayrı bir gezegen..

SM-A800I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,215
     Alıntı Originally Posted by Mister_Nobody Yazıyı Oku
    Sayın tospa ithalat-ihracat rakamlarının birbirine yakın olması ile ortak para birimi veya milli para kullanılması arasında bir bağ göremiyorum. Bahsettiğiniz ülke ekonominin verisidir cari açığı temsil eder.. Kısaca ülkenin iç sorunudur. Ortak yada milli para kullanımının bir sonucu olamaz ancak nedeni olabilir...
    peki ya bu ortaklığın sürdürelebilirliği ?

denize düştük diye, yılana mı sarılalım ? )))

ortak iş yapacağım dediklerinin biri radikal dinci, öbürü azılı komunist.. ))

puahaha

üstelik ikisi de senden daha zengin..

yarın öbür gün ikisinin de seni manipule etmek isteyeceği, gün gibi aşikar ))

o günler geldiğinde kimden yardım isteyecen ? papa dan mı ? )))

7. markettyil yanim da 2 aile var 6 tl bu urun 9 tl olmus diyorum bir tane cikipta evett ya cok zam gelmis diyemedi bu markette bim yani luks vs bi yer degil herkes herseyi kabulenmis 2023 e kadar boyle gitcek ne verilse onumuze onu yiycek

8. cuma garan cikarken diger bankalar yerinden oynamdi yan hisselerde oyle halk bank geri alim yapcaz diyor neyi bekliyoo yandaslar iyce malli toplasinnu sanirim

Sayfa 1171/1223 İlkİlk ... 1716711071112111611169117011711172117311811221 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •