Sayfa 13/1223 İlkİlk ... 3111213141523631135131013 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

şimdi burada sırf muhabbet mi edecez? iyiymiş. o zaman guneysu siyaset, futbol ve din tartışmalarına karışmayacak mı? zeki müren de bizi görecek mi?
    zulüm ile abad olanın ahiri berbat olur.

2.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Ozdil in yazisini okudunuz mu
    Tayyip rakibini kendi secti ve ilk turda bitirdi diyor kisaca.
    Ince cok parlamayacakti tuzaga dustu
    Haklı Özdil.

Ben de burada yazdım, akp taktiği dedim. İnce güzellemesi yapılırken, eleştiriyi göze aldım chp yi eleştiren yazılar yazdım. Erdoğan ilk tur olmasa 2. de kazanırdı. Onu bu seçimde sadece Akşener yıkabilirdi. Toplum algısıyla oynadılar, ona da sansür uygulandı.

3. vob24 topiğini ilk açıldığından bu yana takibediyorum, bu sorun ilk baştan vardı, binlerce kez başlık harici yazılmasın şeklinde uyarıldı ve sayısız tartışması yapıldı, çare forum özelliğini geliştirmekte bence...ama onada imkan yok sanırım...

topiğin normal akışı böyle oldu hep, zaman zaman cezalar artınca başlık harici yazılmadı ama topiğin akışı %99 böyle oldu, %1 akış başlığa uyulduğu zamanlar topiğin takibi dahaz az olmuştur, böyle reytingi çok yüksek aslında...

4. Moral bozmaya gerek yok, akp yönetemez, bir çok nedenle..

Muhalifler de cumhuriyet ve demokrasi için mücadeleye devam eder. Özdil'in yazdığı gibi biat eden olmaz.

Ben de biat etmem.

Khk seninse,
    Forumlar bizimdir.

Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Ozdil in yazisini okudunuz mu
    Tayyip rakibini kendi secti ve ilk turda bitirdi diyor kisaca.
    Ince cok parlamayacakti tuzaga dustu
    CHP'nin RTE ile baş edebilecek daha iyi bir seçeneği yoktu ki. Gül bir seçenek miydi. AKP kurucusu olan birini aday göstermek?
    Bu olsaydı zaten çapsızlığın ilanı olurdu.
    Gül dışında kimse de Tayyip ile baş edemezdi.
    CHP hala 20-30 yıl öncesinin siyasi kafasıyla düşünüyor. Bir türlü upgrade olamadı.

bir çok görüş ileri sürülecektir..
    hepsinde de doğruluk payı oalcaktır..
    bir tanesi hariç: chp elitist partisi vb gibi ifadeler gerçekçi değil..
    chp nin en büyük yanlışı karşısındaki rakibi (akp mantığını) tam analiz etmemiş olmasıdır.
    chp ye bir ipucu: akp chp yi ikici sınıf görüyor, özellikle dini nedenlerle (kafir, atayiz vb söylemler).

akp nin büyük çoğunluğunun din anlayışında "kafir" söylemi bir "öteki" tanımlıyorsa, her şeyin sorumlusu olarak gösterilen bir odak olarak söz ediliyorsa benzer biçimde chp de her türlü kötülüğün ve başarısızlığın atfedildiği "öteki" oluyor.. kamuoyunu yıllarca bu propaganda ile uyuşturduktan sonra her türlü iftiranın ve hakaretin serbest hale geldiği bir parti halini alıyor chp..

ilk olarak ötekileştirilme ile her türlü mücadele edilmeli.. bunun elbette ayrıntıları var ama ilk başta domine edici biçimde bir kaç konu üzerinden gidilmeli.. her türlü konuda çalışma yapmaya ve bunu öncelik haline getirmeye gerek yok.. bilmem neredeki tarım işçisi ve herhangi bir işçinin hakkını savunmak için çok güzel projeler yapabilirsin ama ötekileştirildiğin için her türlü suçlamayla karşılaşırsın, hatta geçmişte 15 yıl önce buzdolabımı var mı denilerek bu saçma ifade ile bile buzdolabının güya olmadığı dönemler için halkın kafasında chp dönemi imajı canlandırılır..

sorun budur.. mücadele edilmesi gerekn budur.. milim milim, karış karış ama durmadan kazanarak ilerlenmeli. haklıysan mücadeleni de bu bilinçle vereceksin..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by surcontre Yazıyı Oku
    Haklı Özdil.

Ben de burada yazdım, akp taktiği dedim. İnce güzellemesi yapılırken, eleştiriyi göze aldım chp yi eleştiren yazılar yazdım. Erdoğan ilk tur olmasa 2. de kazanırdı. Onu bu seçimde sadece Akşener yıkabilirdi. Toplum algısıyla oynadılar, ona da sansür uygulandı.
    Birisni yenmek için başkasından medet ummakta başka bir kafa. Halka ineceksin inmelisin. İnmek dediğim seçim yaklaşırken değil.
    Birilerini bulacaksın ve bu kişiler her hafta köyleri tek tek gezecek not alacak. Evet her hafta.

Sen tonla parayı arabada minibüste şarkı ya, pankarta anlamsız buroşürlere zaten veriyorsun.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

8.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Mesela efsana kasa corollalar var 94/98 model arası allah seni inandırsın vatandaş bayılıyor ben olsam almam o paraya
    Son 1 ayda en az 10 tane satmışımdır

94 model arabaya 22/28 arası parayı verip alıyor millet eski kasa corolla renk yeşil gümüş giri felan

Onların yerine olsam citroen pejo alırım o paralara en azından daha dolu olur araç hava yastağı cart curt ama almıyor millet

Bizim vatandaş en çok tutulan aracı alıyor konfora içine sinene bakmıyor vs vs
    Araba Üreticilerine Göre Şehirde Arazi Aracı Kullananlar Bencil ve Kendine Güvensiz Tipler..bizdede buna yakın profilde olmaları kuvvetle muhtemeldir...

https://www.sorbiona.com/kategoriler...kleri-nasildir

Sayfa 13/1223 İlkİlk ... 3111213141523631135131013 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •