Sayfa 152/1223 İlkİlk ... 521021421501511521531541622022526521152 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

1.  Alıntı Originally Posted by bullcosmos Yazıyı Oku
    dakika 4:20 den 5. dakikaya seyrdedersen kemençe çalıp horon teptiklerini görürsün, sen bunlara az evvel terörist akp liler diye yazdın yalanmı...
    Kemençeye sadece bebeği uyuyan veya hastası olanlar gürültü bakımından itiraz edebilir...Ama silaha herkesin karşı olması lazım...

Karşı olmayanlar da umarım bir gün bu yüzden olumsuz bir olay yaşarlar...

2.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    CHP nin aşamadığı/aşamayacağı 3 kart var...Erdoğan olayı, din olayı ve PKK olayı...Maalesef...Belki 2-3 nesil sonra aşılır ama bu olay en az 10-15 sene daha gider böyle...Erdoğan çekilene veya ölene kadar...
    Muhalefetin chp yi secimlere sokmamasi lazim.
    Bes para etmez bi parti zihniyet..
    Akp yi yenmek icin chp den kurtulmak lazim once
    Ekonomik krizden bunalan halk akp ye hesap sorcakti
    Chp durunnnnn hdp yi araya koyayim ki akp ye bisi olmadin dedi. Reziller

3.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    CHP nin aşamadığı/aşamayacağı 3 kart var...Erdoğan olayı, din olayı ve PKK olayı...Maalesef...Belki 2-3 nesil sonra aşılır ama bu olay en az 10-15 sene daha gider böyle...Erdoğan çekilene veya ölene kadar...
    Erddoğan Temel yaşına gelsin kazanmaya devam eder ne zaman Ecevit gibi oldu (sağlık açısından) o zaman kendisi kenara geçer.CHP neden kazanamadığını kendisi de biliyor. Değişim olsa tabanını kaybedecek onun için riske girmeyip küçük olsun benim olsun anlayışı devam eder.Dikkat ettiyseniz Cumhurbaşkanlığı seçimi hariç hiç bir zaman hedefi birinci parti olmak olmamıştır.Hükümetin oyunu ne kadar azaltabiliriz ne kadar güçsüz bırakabilirz. Bu söylemin memlekeyte faydası oldu mu hayır Kendi partisine faydası oldu mu hayır.Bakın seçimden sonra etekleri nasıl tutuştu. Dün Bahçeliye kurultay lafı sokanlar şimdikoltuğuna nasıl sahip çıkıyor Diktatör kavramını bulanlar 9 seçim kaybetmesine rağmen koltuk benim diyor.Ülke yönetmek gibi kaygıları yok günü kurtar yeter. yalnız İnce bu seçimde içten veya değil bazı algıları kırmaya çalıştı. o açıdan değişim emaresi gördüm umut verici. Cuma namazına giderek dine karşı değilim dedi. bisiklete binerek traktöre binerek sizden biriyim dedi. İnandırıcı olur mu olur ama seçimden seçime olmamak kaydıyla. Cuma namazlarına devam. mevlit düzenle halkın arasına karış.9 ay sonra belediye seçimi, var duyumlara göre İstanbul Büyükşehir belediye başkan adayı Muharrem İnce.
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

4. iyide karradenizlilerin adını bizim gibilerin kötüye çıkardığımız yazıyor zevat

ben Karadenizlileri kötülemedimki, videodakileri kötüleyen kendisi....

5. Euro ve ons alim yerlerine yaklasiyor orta vade. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by alibey Yazıyı Oku
    İş sizin gördüğünüz gibi çok kolay dimi. Kapatıyorum dyeceksin HDP yi tamam efendim hemen kaopatıyoruz. Yarın medyada iyi ki kapatıldı helal olsun çok iyi oldu. AB kapatma kararını övgüyle izliyoruz. çok iyi olmuş. Uyum yasalarına uygun.Şak şak şak...
    Bunlar gülünç bahaneler..
    Hiçbir konuda CHP'nin muhalefetini takmayan Akape "HDP kapatılsın" deyince mi CHP'yi takacak..
    Medya %90 iktidarın yanında zaten..
    Avrupa Birliği diye boş bir hayali umursayan kalmadı merak etme..
    Her yere Heeeyt çeken Teyib için sorun olmaz bunlar..
    Ben Dersimli Kemal önderliğindeki Hdp'li Kürt milliyetçileri CHP'yi işgal etmeden önce CHP'li idim..

CHP'de Kürt seçmen sıfırdır, CHP'nin Kürtçü yönetiminin çağrısına HDP'lilerden başka hiçbir CHP seçmeni dönüp bakmaz kimse kılını kıpırdatmaz, bu kesin bir gerçektir..
    Sokaklarda göreceğin ancak CHP'li taklidi yapan PKK'lılar olur..Bu da onları ezmek için iyi bir fırsat olur..

7.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Muhalefetin chp yi secimlere sokmamasi lazim.
    Bes para etmez bi parti zihniyet..
    Akp yi yenmek icin chp den kurtulmak lazim once
    Ekonomik krizden bunalan halk akp ye hesap sorcakti
    Chp durunnnnn hdp yi araya koyayim ki akp ye bisi olmadin dedi. Reziller
    Aman dayı dur başka yerde söyliyim deme. Yoksa iktidarı değiştirecen biz böyle memnunuz Kemal Abisiz bir seçim seçim değilr. Adamın kalbi öyle temiz ki ne diyim. Bak ne demişti. Haziran ayı iyilerin ayıdır.(sevgi hoşgörülü) Bu ayda iyiler kazanır kötüler kaybeder. haziran ayı çiçeklerin açtığı aydır (burada saçmalamış farketmedik) Kirazların çıktığı mevsimdir ()doğa sevgisi)
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    şimdi bitti, sessizlik hakim, inşallah geri gelmez...

dolu da vardı arasında, yağmur yağarken..
    Bu günde İzmir de yağmur sellere sebep olacak kadar yağıyor.
    Mevsimler kaydı ülkemiz tropikal iklime girdi.

Sayfa 152/1223 İlkİlk ... 521021421501511521531541622022526521152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •