Sayfa 221/1223 İlkİlk ... 1211712112192202212222232312713217211221 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

1. forum da taban olmus......bence artık bırakın herkes buraya yazsın....hale bak

eğitimde 20-30 yıl geriye götürdü bu iktidar..bu siyasal islamcı zihniyet muhalefetin zavallıca politikaları ve halktaki kamplaşmayı da kullanarak istediği despotluğu yapmaya devam ediyor..

"ekran açılmaması" ne demek ?? "muhakkak imam hatip lisesi tercihi zorunlu olması" ne demek ?? ülke böyle saçmalıkları duymamıştı ama artık bu zulüm ne yazk ki sıradan bir şey oldu.. evet bu bir zulümdür..

ülkenin geleceği mahvediliyor.. ve herkes uyuyor..

viopla alakası ?? yılalrdır konuşuluyor yapısal reform.. katmadeğerli üretim.. işte bunları sağlayacak şey nitelikli eğitim.. ve eğitim ülkede yokediliyor keyfi ve ideolojik hamlelerle..

---------------------alıntı
    "Yerleştirme İşlemleri İçin Tercihlerin Alınması" işlemleri e-Okul üzerinden ve ortaokul müdürlükleri üzerinden başlatıldı. Kılavuzda yer alan bir takım bilgiler kafaları karıştırdı. Kılavuzda; LGS'de derecelik alan ve ilk 120 bine giren öğrencilerin de imam hatip lisesi ve meslek lisesi tercihi yapmaları zorunlu olduğu yazıldı. 5 tercih hakkı olan ancak imam hatip lisesi tercihi yapmayan öğrencinin, nitelikli okul olarak adlandırılan ve sınavla öğrenci alan okulların ekranı açılmayacağı da belirtildi.

https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem...-oldu-2497305/
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

3.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    yüklümü gelecekmiş abi zam ?
    paket başı 1,5 tl bekleniyor ..ticaretini yapan için büyük para.. çünkü döngüsü çok fazla..ama paranı baglayıp zamdan istifade etmek istiyorsan çay al derim..%20 zam bekleniyor en az..ben aldım 5 ton çivarı çaykurdan 120 bin tl bagladım

eskiyemi dönüyoruz? çay a zam gelecek yok sat. sigara ya zam gelecek yok sat.. sanırım böyle giderse bu günleride göreceğiz
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Ak parti/elitaş: Akp, mhp ve chp isterse erken yerel seçim mümkün- bloomberg ht

6.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    eskiyemi dönüyoruz? çay a zam gelecek yok sat. sigara ya zam gelecek yok sat.. sanırım böyle giderse bu günleride göreceğiz
    yok satmıyorum..satıyorum zaten ama normalde aylık satışım zaten 1000-1250 arası ..çaykurla ona göre sozleşmem var..1000-1250 kg arasını özel iskontolu alıyorum...fazlasında özel iskonto yok sadece haziran kotasından 1250 kg faydalandım temmuz kotasından da 1250 faydalandım üstünü iskontosuz aldım...senede 3 defa kota ya girmeme hakkım var..onlardan da faydalancagım..aynı şeyler procter and gamble içinde geçerli gecen ay %20 fiyat arttı ..( fairy ,pantene, ariel ,head and sholders,alo ace vs vs .) lever %25 yaptı..( omo ,cif elidor, knor ,domestos vsvs ) hepsinin kartını geçtim ...bir tek sorun bunların ödemeleri geldiginde ödemesini yapmak ..ama aşagı yukarı bugünleri bekledigim için 2,30-280,3,40-3,80 lerden baya bir dolar stoklamıştım..artık sıkıştıgım noktada dolarları bozacagım ..

Alıntı Originally Posted by cemsoy35 Yazıyı Oku
    yok satmıyorum..satıyorum zaten ama normalde aylık satışım zaten 1000-1250 arası ..çaykurla ona göre sozleşmem var..1000-1250 kg arasını özel iskontolu alıyorum...fazlasında özel iskonto yok sadece haziran kotasından 1250 kg faydalandım temmuz kotasından da 1250 faydalandım üstünü iskontosuz aldım...senede 3 defa kota ya girmeme hakkım var..onlardan da faydalancagım..aynı şeyler procter and gamble içinde geçerli gecen ay %20 fiyat arttı ..( fairy ,pantene, ariel ,head and sholders,alo ace vs vs .) lever %25 yaptı..( omo ,cif elidor, knor ,domestos vsvs ) hepsinin kartını geçtim ...bir tek sorun bunların ödemeleri geldiginde ödemesini yapmak ..ama aşagı yukarı bugünleri bekledigim için 2,30-280,3,40-3,80 lerden baya bir dolar stoklamıştım..artık sıkıştıgım noktada dolarları bozacagım ..
    size göre yazmamıştım. tezgah altından karaborsa aldığım günler aklıma geldi
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

8. Enka , ekgyo , kchol vb birçok iskontolu gözüken senetleri satıp, tepelerinden dönen thyao ve krdmd gibi senetleri alan ‘emeklilik fonları ‘ neyin peşinde anlamış değilim !! (Son 1 aylık takaslarda )

Sayfa 221/1223 İlkİlk ... 1211712112192202212222232312713217211221 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •