Sayfa 223/1223 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323723 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

Alıntı Originally Posted by nsrtckr15 Yazıyı Oku
    Oldu olacak 1.69 olsun başkanım
    En düşük 1.31 en yüksek 1.69 beklentim

Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    yüklümü gelecekmiş abi zam ?
    Bide vergi ile oynamışlar

https://m.mynet.com/tiryakiler-dikka...-finans-178970

topik muhabbet olunca hiç çekilmiyor. arada oynamakta lazım değilmi ama hadi bakalım

https://www.youtube.com/watch?v=_hXrdmKZflg
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Demans son zamanlarda googlede en cok arananlardan biriymiş

5.  Alıntı Originally Posted by integrating-factor Yazıyı Oku
    Son 10 yılda gördüğüm en saçma piyasa hareketleri

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ahhahaa
    puahhaha
    cok güldüm dayu
    terste kalinca genelde piyasa sacmaliyor...bu süreç 3 ay gider sonra su akar yoluna gider.sıkma canini

16.96 Since 27 Aralık 2023

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    ahhahaa
    puahhaha
    cok güldüm dayu
    terste kalinca genelde piyasa sacmaliyor...bu süreç 3 ay gider sonra su akar yoluna gider.sıkma canini
    Nerden biliyorsun? Pozisyonum yok. Ayrıca kahvehane değil burası bu ne samimiyet? Cıvık cıvık. Git başkalarına yap teklifsiz konuşmanı. Hadi

7.  Alıntı Originally Posted by integrating-factor Yazıyı Oku
    Nerden biliyorsun? Pozisyonum yok. Ayrıca kahvehane değil burası bu ne samimiyet? Cıvık cıvık. Git başkalarına yap teklifsiz konuşmanı. Hadi

sen değil piyasa terste kaldı dedim yanlış anladın. senin poz.un bi önemi yok, palanin dişinin kovugunu dolduramazsin,seni takan yok yani
    aslında sana hak verdim
    piyasa sacmaliyor dedim
    civik civik espri oldu.kusura bakma kardeşim

16.96 Since 27 Aralık 2023

xxnadu11 Guest
     Alıntı Originally Posted by cemsoy35 Yazıyı Oku
    bir ekonomist degilim fakat türkiye de dönem dönem 10-15 yıllık periyotlarda birşeylerden para kazanıldı...60-70 li yıllarda sanayici para kazanıyordu...80 li yıllarda ticaret yapanlar para kazanıyordu..90 lı yıllarda paradan para kazanıldı faiz döviz vs 2000 li yıllarda gayrimenkul..şimdi bizim öncelikli neden para kazanılacak onu kestirmemiz lazım..enflasyonist ortamda yani son gidişata bakılırsa ticaret sanki karlı olacak gibi gösteriyor..çünkü fiyatlar arttıkça sermayemde ciddi bir yükseliş oldu..ama ben bunun sürekliligi olabilcegini düşünmüyorm..şu an için öyle çünkü eski fiyatlı mal alabildigim için ciddi para kazandım gözüküyor kagıt üzerinde..eskiler anlatıyordu..çiçek yağı sipariş verildikten sonra , mal depoya giresiye kadar 3 kere zamn geliyordu deniliyor..ama ticaret te ben halen ışık görmüyorum uzun vadede ..sizce bu önümüzde ki 10-15 yıl da ne ön plana çıkar..onu araştırmak en önemlisi..
    Bu sorunun cevabı...
    Soyle açıklanabilir.
    Girişimci ruhu dersek makul olur.
    Mesala ilk drone mağazasını acabilirsin
    Mesela elon un tir şeklindeki üzeri güneş paneli olan kendi elektriğini üreten ve bununla giden içindeki cihazları çalıştıran evi yapabilirsin.
    Ayrıca sermaye artması kazanç değildir
    Çünkü ona dokunamazsın.
    Dokunursan bulunduğun iş çöker.
    Sadece yaptığın ise gore paranı korumaktır. Tek etkisi ciro olur o da daha büyük kredi kullanmanın kapısını acar

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 223/1223 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323723 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •