Sayfa 5/1223 İlkİlk ... 3456715551055051005 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

1.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Siz o hisseyi sorana kadar ben oyle bir hisse oldugunu bile bilmiyordum

Bu yuzden en ufak bir bilgim bile yok

Simdi Adana da olduklarinida sizden ogrendim valla.
    Problem de o zatan bilinebilirlik , gene de teşekkürler, hayırlı geceler...

Alıntı Originally Posted by foxmulder Yazıyı Oku
    İşinize karışmak gibi Olmasın . 3 mw en fazla 2.7 m USD eder.işe girdiğinizde kesinlikle anahtar teslim anlaşmayın. Parça Parça kendiniz yaptırın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Uyarını için teşekkür ederim rakam tahmini anahtar teslim demişlerdi.Dikkate alacağım.
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Discovery Channel'da arada denk geliyorum, cam silciler gelip arada yıkayıp tozunu alıyorlar. O da bir maliyet olabilir, iyi incelemek lazım.
    Getirisi 600 bin usd bakım onarım vs 100 bin usd/yıl.

3.  Alıntı Originally Posted by egemens Yazıyı Oku
    3008 ve 5008 konsol piano gibi tek geçerim abi 10 numaro araç yapmışlar
    Hanimda peugeot 3008 otomatik var. Kullanimi kolay diye aldik. Ama Peugeot Citroen ben yanasmam. Arabalari hep motor yuruyen problemli. Servisi bile icinden cikamiyor.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by fuzzy_logic Yazıyı Oku
    Hanimda peugeot 3008 otomatik var. Kullanimi kolay diye aldik. Ama Peugeot Citroen ben yanasmam. Arabalari hep motor yuruyen problemli. Servisi bile icinden cikamiyor.
    THEBİGSHORT üstat pejoya sakın yanaşmayın diye uyarmıştı özellikle 2 ci el satarken mundar demişti.

5.  Alıntı Originally Posted by fuzzy_logic Yazıyı Oku
    Yeni kasamı patron

6. Akşam üzeri uzandım yatağa. Düşünürken şu evde dikkatli olursam başıma hiç bir şey gelmez dedim. O arada yataktan kalktım birden başım döndü nerede ise şu kamu reklamındaki kadın gibi az daha kafamı bir yerlere çarpacaktım.

Sonra SMS geldi yarın İstanbul'da fırtına ve yağış olacakmış kasko klozuna göre zarar karşılanmayabilirmiş.

Komşum da mesaj atmış "Sadece Allaha sığınacaksın ...Gerisi Hikaye "

Yani hayatta tam bir kontrol çok mümkün değil. Ama var olma kaygısındaki varlıklı kişilerin sürekli riskleri yayması lazım, sana bir şey olabilmesi için ülke hatta dünya çapında gelişme olur o da relatif olarak can sıkmaz.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7.  Alıntı Originally Posted by egemens Yazıyı Oku
    Yeni kasamı patron
    Yok. Ikinci el arkadasin hanimindan aldik
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Akşam üzeri uzandım yatağa. Düşünürken şu evde dikkatli olursam başıma hiç bir şey gelmez dedim. O arada yataktan kalktım birden başım döndü nerede ise şu kamu reklamındaki kadın gibi az daha kafamı bir yerlere çarpacaktım.

Sonra SMS geldi yarın İstanbul'da fırtına ve yağış olacakmış kasko klozuna göre zarar karşılanmayabilirmiş.

Yani hayatta tam bir kontrol çok mümkün değil. Ama var olma kaygısındaki varlıklı kişilerin sürekli riskleri yayması lazım, sana bir şey olabilmesi için ülke hatta dünya çapında gelişme olur o da relatif olarak can sıkmaz.
    Vertigo veya hipotansiyon olabilir önemseyiniz..!!
    Üstat doktorlar yüzme öneriyorlar.

https://www.acil.net/hipotansiyon-ta...suklugu-nedir/

http://www.safahastanesi.com.tr/sagl...ileri-Nelerdir

Sayfa 5/1223 İlkİlk ... 3456715551055051005 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •