Sayfa 796/1223 İlkİlk ... 296696746786794795796797798806846896 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 6,361 - 6,368 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    %2,3 müş yersen...sabah markete gittim super fresh dondurulmuş bezelye 6,5 TL ye almıştım geçen ay...bugün aldım 9,5 tl...ne %2,3 ü ?
    O markete git de ki yuzde 0.06 zam yapmaliydiniz, Tuik oyle diyor. Sizi saraya sikayet ederim.

Artik tehdit etmeniz gerekiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,215
     Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    bence herkes aracılık ve komısyonculuk yapmalı... boylece herkes cok kazanır, herkes malı goturur....
    ballı börekli kaymaklı ihale işleri, komisyon işleri

özel şartlar, özel kanunlar çıkartılarak

hep yandaşa pas edilmiş..

parti üyesi misin ? referansın kim ? ona bakılıyor önce..

"halka hizmet" iddiası ile gelenler, en büyük tekel oldular..

ye kürküm ye,

ye kürküm ye,

ye kürküm ye,

ye kürküm ye,

ye kürküm ye,

ye kürküm ye....

3.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    %2,3 müş yersen...sabah markete gittim super fresh dondurulmuş bezelye 6,5 TL ye almıştım geçen ay...bugün aldım 9,5 tl...ne %2,3 ü ?
    %2.3 dedıgın aylık tufe bır de... gıda enflasyonu %0 cıkmıs allaha sukur... ben cok rahatladım...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    O markete git de ki yuzde 0.06 zam yapmaliydiniz, Tuik oyle diyor. Sizi saraya sikayet ederim.

Artik tehdit etmeniz gerekiyor.
    Saraylarından yapsınlar direk dondurulmu$ gıda satı$larını, bu devirde sağlama almak lazım i$leri vesaireyi..

5. Markete gittim %50-55 den aşağı Yükselen yok TÜİK enflasyonu samimi olarak düşürmek için çalışan tek kurum enflasyon 2.30 gelmiş bu marketler bizi kazıklıyor demek elektrik doğal gaz akaryakıt %10 geldi enflasyon daş gibi daş umarım domino taşı gibi yıkılmayız
    İnsanların alım gücü düşünce piyasa daralınca mal satılmayınca o tüfeyi bir daha görmek isterim. 90 larda tansu hanımın yaptığı gibi %30-40 memur zammı başlar ama iş işten geçmiş olur her halde..

6. ŞOK marketlerde SAKA Su 10 lt lik 5.50 TL.
    MOPAŞ marketlerde DAMLA SU 5 lt lik 2.79 TL...Bu sabah aldım...Ama çok iyi sular değil açıkçası...

7. misler gibi %0 gıda enflasyonu acıklanmıs, hala dırdır... bu millete ıyılık de yaramıyor...
    yok suymus yok lımonmus yok agustosta 25 lıraya karpuz mu olurmus (oha hakkaten) ...
    palamut var, belesten bıraz pahalı... bol bol yıyın ıste... ohhh, yarasın...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

8. Eskiden Temmuz-Ağustos eksi enflasyon çıkardı. O yüzden 2.30 az çıkmış olabilir...Giyeceklerdeki indirimler filan etkilemiş olabilir...Başka ne düşmüş olabilir ?

Sayfa 796/1223 İlkİlk ... 296696746786794795796797798806846896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •