Sayfa 964/1223 İlkİlk ... 46486491495496296396496596697410141064 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 7,705 - 7,712 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

1. thy günlükte 3. tepe geldi.. gap kapatmak için uğraşacak şimdi

Alıntı Originally Posted by Whitewalker Yazıyı Oku
    soru

13 eylülde merkez bankasının ne yapacağını kimler biliyor

kimseye söylüyorlar mı bilenler....
    Herkese faiz nası olSA artacaktır kumpanyası hesabı günleri çuvala dolduruyolar..

Ama yok desek ki bi yandan da yasakladı ya biri olmasın hesabı..

İ$te klasik memleket halleri iki arada bi derede düzülmekte piyasalarımız ikballer uğruna..

3. Yarıdan çoğu ithalata bağlı 150 milyar dolar ihracat dişinin kavuğudur reel piyasanın. Çoğuda montaj kürtaj sanayi üj bej kişinin cebine cukkala. Esas olan iç piyasa. Alım gücü düştükçe piyasa daralacak. Gümleye gümleye püf püf.

4.  Alıntı Originally Posted by acm Yazıyı Oku

sanayinin temeli otomotiv ve inşaat çakılıyorken...
    ]
    burda uretılen otomotıvın cok buyuk kısmı ıhrac... cakılan ıc pıyasa, sıkıntıya gırerse belkı sırf doas gırer... dısa ıhracat yapanın sıkıntısı olmaz, karını da oldukca arttırır bu sene otomotıv ıhracatcıları...

ınsaat ayrı tabı, orası ayvayı yedı...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

viop çok oynamağa başladı. dikkat edin sonuna kadar olmasada yukarı fişekleyerek trade şansı verebilir.

6.  Alıntı Originally Posted by ekrem uzun Yazıyı Oku
    6ay önce açtım ben dolar long pozisyonu, günlük işlem yapacak ekrana bakacak vakit ve imkanım yok.

Gün sonu portföye bakarım. 3gündür dolar artıp zarar yazınca ne oluyor viop varanta mı döndüm dedim.
    Merkez bankamıza başarılar dilerim

ytd
    Her şeyin gerçekle ilgisi kopmaya başladı. Çarşıda pazarda zam gelmeyen gıda yokken, Tuike göre gıda enflasyonu yüzde yarım. Spotta dolar artıyor. Vadelide düşüyor. Piyasada faizler uçtu. MB faizi güya artmadı.

Bugün en son okuduğum demeç. 2017 de rekor büyümüşüz. Bu yıl da rekor büyüyecekmişiz. Her şey yolunda yani, hiç bir problem yok. Dolara molara, zamlara, faturalara hiiiç bakmayın. Açın A haberi keyfinize bakın.
    Söylediklerim, yazdıklarım sadece ve sadece kişisel görüşlerimdir. Asla yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Caho Yazıyı Oku
    sessizce Thy yi izle güzel kardeşim. Az biraz da türkçeni düzeltirsen ne ala
    Hallederiz Maho, piyasaları dümdüzelttik sıra Türkçe'mize de gelecek inşallah..

Sen de algı malgını az biraz toparla bakalım milleti aylardır duman ettin ya hadi senden geçtik te yani AYIboluYo.. )

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by Caho Yazıyı Oku
    Doğalgaz zam mı Tüpraş ın cirosunu direk arttırır, lütfen mantıksız yorumlar yapmayalım...
    yazıyı okumaya bile zahmet etmeden tüpraşın cirosu, mantıksız yorum...falan... filan... biraz dikkat birazcık saygı lütfen sayın caho...ben tüpraş yazmadım zaten bir iki şirket hariç dedim sanırsam isim zikretmeden anlarsınız demiştim ama nerde...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

Sayfa 964/1223 İlkİlk ... 46486491495496296396496596697410141064 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •