Sayfa 653/1223 İlkİlk ... 1535536036436516526536546556637037531153 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 5,217 - 5,224 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    o işler hic bellı olmaz, ralli başlarken bakin ben ralliye basliyorum mu diyecek. .
    ralli basladigini anca 95bine gelince anlariz.biz anladigimiz anda da geri basarlar muhtemelen.
    o yüzden sıkıntı etmeyin . hiç baslamamasi sizin acinizdan daha iyi
    O dediginin adı ralli değil ki çalkantı

hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

recep erdoğan ın beyanına göre (aşağıdaki link, 2:30.dakika ve sonrası) 2002 öncesi ülkede evlerde buzdolabı fırın yoktu

https://www.youtube.com/watch?v=be2MAz9PTo8

bunların zihniyetine göre 2002 öncesi ülke adeta bir köydü..bu yalanlara halkı inandırdılar..

bunlar yaptıkları özel hiç bir şey olmamasına rağmen bu kadar kibirlieniyorlar.. ve ilahi adalet işte.. şimdi ekonomi berbat durumda..

ama bir düşününün.. gerçekten 2002 öncesi yapılan fabrikalar, barajlar, altyapı olmasaydı hakikaten bir köy olacaktık ve bunların yönetiminde daha da geriye gidecektik.. zira herkes biliyorki yaptıkları şey vergi + dış borç + 2002 öncesi yapılanları satmaktır..yani mirasyedilik..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

85 dakika sabırla izledim ,inişi..114.475....113.000
    bu borsaya uğranmaz arkadaş...
    alıp/satan varsa.. tebrikler..

4.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    recep erdoğan ın beyanına göre (aşağıdaki link, 2:30.dakika ve sonrası) 2002 öncesi ülkede evlerde buzdolabı fırın yoktu

https://www.youtube.com/watch?v=be2MAz9PTo8

bunların zihniyetine göre 2002 öncesi ülke adeta bir köydü..bu yalanlara halkı inandırdılar..

bunlar yaptıkları özel hiç bir şey olmamasına rağmen bu kadar kibirlieniyorlar.. ve ilahi adalet işte.. şimdi ekonomi berbat durumda..

ama bir düşününün.. gerçekten 2002 öncesi yapılan fabrikalar, barajlar, altyapı olmasaydı hakikaten bir köy olacaktık ve bunların yönetiminde daha da geriye gidecektik.. zira herkes biliyorki yaptıkları şey vergi + dış borç + 2002 öncesi yapılanları satmaktır..yani mirasyedilik..
    Ben de bulaşık makinesi yoktu. TV 55 ekran, Buzdolabı,Çamaşır Makinesi vardı. Ev telini ve Elektrik süpürgeyi 1 sene sonra alabildim.

5. Arçelik'e bakınca kendi kendime "bu borsa yükselmez" diye düşünmüştüm. Arçelik TL cinsinden ve zirvesinden yüzde 50'den fazla düşmüş ve tepki bile almıyor. Kapatın bu borsayı gitsin.

BU arada, MUHARREM İNCE'nin seçim gecesi körkütük sarhoş olduğu
    Yüksek Seçim Kuruluna gidiyorum deyip,
    ayyaşlıktan bırakamadıkları apaçık ortada iken,
    AKP sayesinde bu adamın seçilmediğine sevinmelimiyiz acaba?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,215
     Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    şoförünü bakan yapmadı ama milletvekili yaptı...Ahmet Hamdi ÇAMLI

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/er...cildi-40009575
    LaLe Devri başladı...

levent gültekin in seçim öncesi m.ince ile görüşmek istemesine cevap alamaması böyle içkiliydi gibi senaryolar yazmasına sebep oldu.. benzerini d.perinçek in ittifaka alınmaması sonrası çamurlarına benzettim..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Sayfa 653/1223 İlkİlk ... 1535536036436516526536546556637037531153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •