Sayfa 200/1223 İlkİlk ... 1001501901981992002012022102503007001200 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,630
     Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Endekste bende spot maldayim 1.9 dan almayani doverler.
    Cogu kagir krizden pacavra oldu.
    Burdan tepkiye alinmayacaksa borsayi biraksin.
    Ben 1 yil sonraua faiz 28 34 diyorum
    Dolara 5.8 6.4

Kriz yok diosan karsi iddiani soyle
    kriz dediğin bu muydu?..bak akıllandın...zaten bu ülkede %20 faiz ve ona yakın enflasyon var...yani dolar şimdiki fiyatı bile 12 sonra ,enflasyon-faize baksan %20 artış ile: 5.50 eder...

bu fiyat(5.50) şimdiki 4.60 ın gelecek 12 ay sonraki normal değeridir...

kriz diyordun..RTE başa gelirse dolar 8-10 olacak SLOGANININ sahibisin...ayakların yere basmaya başladı...

5.50 zaten 12 sonraki normal değerdir(enflasyon farkı ve faiz getirisine göre)..ama ben yinede 12 sonra o fiyatı aşağısında olacağına inanıyorum...borsada hakkında zaten kararlı fikrim var...
    Az ciddiyet, Çok geyik...

2. Genele yayılmış kısa vadeli bir tepki var şimdilik (120.000 den 92.000 lere düşüşe karşı) endekste ve hisselerde...Bakalım...100.000 üstüne atarsa durumlar daha da düzeliyor diyebiliriz. Alternatif rakamlara da bakarak...

3.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    kriz dediğin bu muydu?..bak akıllandın...zaten bu ülkede %20 faiz ve ona yakın enflasyon var...yani dolar şimdiki fiyatı bile 12 sonra ,enflasyon-faize baksan %20 artış ile: 5.50 eder...

bu fiyat(5.50) şimdiki 4.60 ın gelecek 12 ay sonraki normal değeridir...

kriz diyordun..RTE başa gelirse dolar 8-10 olacak SLOGANININ sahibisin...ayakların yere basmaya başladı...

5.50 zaten 12 sonraki normal değerdir(enflasyon farkı ve faiz getirisine göre)..ama ben yinede 12 sonra o fiyatı aşağısında olacağına inanıyorum...borsada hakkında zaten karalı fikrim var...
    5.8 6.4 1 yil.
    5 yilda cift hane kacinilmaz.
    3.8 de de tartistik aynisini 4.4 da da ilerde de aynisi olcak
    Yenilen kabullenmiyor sanal tatmin amac .
    Defalarca battigini kendi agziyla iiraf eden hem de cok kez biri hayatinda mc yemeyen biriyle tartisabiliyor .
    Son soru kac kez battin ben 6 ile 9 arasinda kaldim bikez 6 bikez 9 demistin ?
    Son soz gercekleri kabullenmezsen daha cok batarsin vob da
    Sana tatminden siyrilip zararlari nasil kapatabilirim derdine dus bence ve tavsiyem vob u kapat anca ve anca spot ile zararlarini kurtarirsin
    Vob da batan birinin vob la geri alma sansi sifirdir

4.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    -vob 145.000 ken düşüşe karşı çıktın...30.000 puan indik...üstelik benim düşüş argumanlarıma bir tek sen ŞİDDETLE karşı çıktın..

-geçmişte 100 kere batsam ne olur...son 4 yıl DIR çok iyi para kazanıyorum...ama burada kaybeden varken ŞIMARMAM...
    Mesele ANKA KUŞU gibi küllerinden doğup,istikrarlı sürekli yükselmektir...

-ben dolar shortlamam-longlamam (sadece bir ker yaptım cuzi karla çıktım)..sözüm sana madem kriz olacak diyorsun: dolar 4.56 DAN AKTİFTEN LONGLUYORUM DEME CESARETİN VAR MI?...Eğer varsa bunu not alacağım..ve 2 ay sonra seni tebrik edeceğim...
    ama bunu diyemiyorsan İKİDE BİR KRİZZZZ algısı yapma...

ben diyorum. endekste yükseliş bekliyorum..bunun için : işc,akbnk,halklbnk,ykbnk aldım...BU CESARETİ GÖSTERİYORUM...
    sende bu şekilde konuş ve poz. al..yoksa SUSSSSSSSSSSSSSS...
    Bu vob da batmayan yoktur 8 defa da ben battım ,tamamen sıfırladım ,hisselerim vardı iyiki onlarla yola devam ettim,vob da 2 yıldır eksi olmadan kazanıyorum ama eski hayallerim ,beklentilerim yok tabi,makul günlük siğara,pazar ,çocuklara harçlık çıktımı tamam,hayellerim hisseler de uzun vade bekliyorum

119350 short

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,630
     Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    5.8 6.4 1 yil.
    5 yilda cift hane kacinilmaz.
    3.8 de de tartistik aynisini 4.4 da da ilerde de aynisi olcak
    Yenilen kabullenmiyor sanal tatmin amac .
    Defalarca battigini kendi agziyla iiraf eden hem de cok kez biri hayatinda mc yemeyen biriyle tartisabiliyor .
    Son soru kac kez battin ben 6 ile 9 arasinda kaldim bikez 6 bikez 9 demistin ?
    VALLAHİ SAFSINIZ SİZ..

psikoloji,negatif enerji,ters mantık vs. bilmiyorsun...

beni standart muhafazakar kişilerle kıyasladın

MUSİBETTE BERABER OLMANIN hazzını yaşayacaksın,bildiğin gibi olsun...

haydi sana da HAYIRLI CUMALAR....

NOT. O MESAJLARINI NOT ALDIM...
    Az ciddiyet, Çok geyik...

7. Eurtl 9.5 kurus makas bi benim mi dikkatimi cekiyor bu
    Akıllı bir yatirimci bu vob da poz almaz ya da minimum riskle oynar

8.  Alıntı Originally Posted by TEK Yazıyı Oku
    119350 short
    Siz daha iyi bilirsiniz ama buraya kadar gelmişken 120 binleri görür diye düşünüyorum. Bugün kıyısında olur p.tesi geçer. Short için bence erken.

Sayfa 200/1223 İlkİlk ... 1001501901981992002012022102503007001200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •