Sayfa 860/1223 İlkİlk ... 360760810850858859860861862870910960 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 6,873 - 6,880 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

1.  Alıntı Originally Posted by RONİN Yazıyı Oku
    Görevi demedim ama bu söylediğime ve senin yazdığına fırsat yaratabilir dedim.

MB. an itibarı ile vade sonu teslim edilmek üzere dolar satışı yapıyor sayılabilir mi? satmasa da vade sonunda o teslim etmekten sakındığı TL yi piyasaya verecek değil mi?
    vadesonu tl vermeyi kabul etmeyip diğer vadeye tasima olur mu,sonucta tl sinirsiz

16.96 Since 27 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by RONİN Yazıyı Oku
    Görevi demedim ama bu söylediğime ve senin yazdığına fırsat yaratabilir dedim.

MB. an itibarı ile vade sonu teslim edilmek üzere dolar satışı yapıyor sayılabilir mi? satmasa da vade sonunda o teslim etmekten sakındığı TL yi piyasaya verecek değil mi?
    doları değil vadeliyi satıyor. doları değil.

teslim etmekten neden sakınsın satarak almak istene vermiş zaten.. veya piyasaya verecek olsa zaten hergün veriyor. kanalları mevcut vadeli ne alaka.

yani geçecek ekran başına akşama kadar lot lot satacak. ne alaka başka işimi yok diyoruz bizde.

amacı buysa yollasın kanallardan.

haa dersenki vade sonuna kadar günü kurtarmaya çalışıyorsa o duruma düşmüş isek.

daha ne diyim. pılıyı pırtıyı toplayalım
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

3.  Alıntı Originally Posted by uufuk Yazıyı Oku
    Abukat sevimli olmaya başladın...
    Dogru dersin...
    Bu memlekete çivi gerekmez...
    Saglam tahta yok ki...
    Çakasın...
    Cam mıhı bilem tutmaz tahtalarımız....
    Ufuk forumdaş bana mesleğimle hitap edilmesinden hiç ama hiç hoşlanmam Mesleğim her yerde benden sonradır. mesleğimden farklı niteliklerimde var. Babayım, Arkadaşım vb. Bu nedenle bir daha bana böyle hitap etme lütfen. umarım kırılmamışsındır.

4.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    Araştırma filan yapmadım.
    Buna sekizinci sezi de diyebilirsiniz.
    O oylar akp saadetle müttefik olsaydı, saadeete gidecekti.
    Tepki ama komple dışlama değil. uyarı gibi bişi. bence.
    Güneydoğu AK partili seçmenle, Batı daki AK partili seçmen davranışlarınin aynı olduğunu iddia eden ya Copacabana plajinda kalkıp ilk defa buraya gelmiştir, yada Kürtler, AK partiye kızıp Bozkurt cu oldu yalanını yutturmaya çalışıyordur.

Güneydoğu AKP seçmeni, Batı AK partili semenden çok farklıdır..Onlar AKP ye kızarsa HDP ye gider..Bu kişi veya grup davranışı ötesinde genel eğilimleridir..Son seçimde olan kabak gibi ortada..sadece biraz dikkatlice odaklanmak gerekli

HTC Desire EYE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by uufuk Yazıyı Oku
    Babam anlatırdı...
    İnönü teftişe gelmiş..
    Reisi cumhur..
    Alman Harpi derlerdi..
    İkinci cihan harpi..

Geç kiloyu sandaviç ekmegi kadar...
    Kuru ve bayat....

Var sen bunu ..
    Birinci cihan harbine uyarla...

Babam ölünceye kadar CHP ye oy verdi...
    Paşa yı takdirle yad ederdi...
    Kimseyle de tartışmaz dı....
    Ve silolar dolu, harp buraya gelirse diye...

Camiler cephanelik, zepevenkler bunu annatmaz tabiki!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6.  Alıntı Originally Posted by altınorta Yazıyı Oku
    Paranın işleyiş mantığı açısından soruyorum. Değilse kim kime ne verir de. TL ile değilde gidip o Yuanlarla dolar borçlarını kapatsak. Dolar TL ne olur veya dolar yuan ne olur.

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    dunyanin isleyis mantigiyla cevap
    cin abd den icazetsiz bunu yapsin
    ilk gunden
    tavuk acti horoz gomdu olur
    daha cin shanghai beslisi mokuna surekli seni el altindan veto eden diger uyeler dunden razi halbuki (bence)
    burda tavukla horoz onlar
    biz daha yumurta ici civciv fazi
    altta tavuk cifligi topiginde var biraz izahat

Alıntı Originally Posted by RONİN Yazıyı Oku
    Ufuk forumdaş bana mesleğimle hitap edilmesinden hiç ama hiç hoşlanmam Mesleğim her yerde benden sonradır. mesleğimden farklı niteliklerimde var. Babayım, Arkadaşım vb. Bu nedenle bir daha bana böyle hitap etme lütfen. umarım kırılmamışsındır.
    Kalp kalpe karşıdır..
    Sizi üzdümse özür dilerim dostum...
    Dürüstlük pahalı bir mülktür, ucuz insanlarda bulunmaz. Honore Balssa

8. mb nin amacı tabiki kar elde etmek değil burda bizim gibi. basın toplantısı ile çıkıp şunu yaparız bunu yaparız demek önceden biraz ateşi söndürürdü. yalancı çobana dönüşünce mb. artık basın toplantısı ve açıklamalar iş görmez oldu. doları bu seviye üzerinde görmek istemiyorum mesajı benim anladığım her türlü müdahale ederim diyor. anlık çıkışlarda olsa geri geleceği bu aralık olarak değerlendirmek lazım bence. MB için şuan altını olan kuralı koyar durumu mevcut.

Sayfa 860/1223 İlkİlk ... 360760810850858859860861862870910960 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •