Sayfa 728/1223 İlkİlk ... 228628678718726727728729730738778828 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 5,817 - 5,824 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

1. 15 Temmuz'da nasıl bir belayı atlattığımızı gerçekten bilseniz
    sinirden dişlerinizi kırarsınız.

Yurdun dört bir yanı aynı Mondros'taki gibi işgal edilecek
    Ordusu dağıtılacak, sınır karakolları boşaltılacak, bütün hava alanlarında İngiliz ve Amerikan deniz piyadeleri olacaktı.
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

2. Hain pic feto darbesinde Sehit olan vatandaslarin ruhu sad olsun.
    Bu sene buruk 15 temmuz oldu.
    Akp den secilen feto baglantili mv leri gorunce insan üzülüyor gercekten

Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    2004 yılında bu dinci örgüt hakkında terör örgütü şeklinde karar alınmıştı mgk da..arşivde tamamı var bu olayın..

ancak dinci akp hukumeti bunu görmezden geldi..ve adım adım devleti ele geçirmelerine giden sürece yardım etmiş oldu.
    AKP iktidardan düştüğü zaman seyreyle gümbürtüyü...
    DUHUL : 1999

Alıntı Originally Posted by alibey Yazıyı Oku
    15 Temmuz'da nasıl bir belayı atlattığımızı gerçekten bilseniz
    sinirden dişlerinizi kırarsınız.

Yurdun dört bir yanı aynı Mondros'taki gibi işgal edilecek
    Ordusu dağıtılacak, sınır karakolları boşaltılacak, bütün hava alanlarında İngiliz ve Amerikan deniz piyadeleri olacaktı.
    Şerefsiz FETÖ darbesini kınıyorum ,2014 öncesi Ergenekon, balyoz operasyonlarını yaparlarken ''Allah'ın sopası yok, bir gün sizin de aynı şeyler başınıza gelecek'' diyorduk, çok geçmedi bir kaç yıl içinde gerçekleşti.

Şimdi sıra diğerlerinde . Herkes ne yaptıysa bedelini ödemeli, ahirete kalmamalı.

Ama anlattığın diğerleri Kurtlar vadisi senaryosu, yani traş...
    DUHUL : 1999

2004 mgk olayını konuşmak istemiyorlar..

ama çok önemli bir kötülüktür bu ülkeye..

yurtdışına kasetleri olduğu için kaçan, hakkında akp iktidarı öncesinde dava açılan terör örgütünün lideri 2007 yılında davası düşürülmüştür.. öyle ki akabinde kendisine "gel artık hasret bitsin" bile diyenler olmuştur akp içinde..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

7. Bu memleketin 12 eylül öncesi solcularını anlayabiliyordum, bugünküleri anlayamıyorum, ne oldu da emperyalizme karşı durmayıp, tam bağımsız türkiyenin yanında durmuyor duramıyorlar, aksine tam yanlarında durupup bayraklarını üzerlerine alıp kanepeye uzanıp yatıyorlar....

https://odatv.com/can-dundar-niye-am...-14021814.html

kıvırıp duruyor

It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Sayfa 728/1223 İlkİlk ... 228628678718726727728729730738778828 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •