Sayfa 725/1223 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735775825 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 5,793 - 5,800 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

1. İhanet !!!

Dershane paralarının bölüşümünde çıkan maraza mı ?
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by kitapci0 Yazıyı Oku
    15 temmuzu anlamaya çalışın lütfen, bu ülke bu topraklarda var olduğundan beri böyle büyük bir ihanet , böyle bir içeriden ve dışarıdan kuşatma yaşamamıştır. Sizler bunu fark edemeseniz de bu millet diline doladığı MENDERES'İ ASTINIZ, ÖZAL'I ZEHİRLEDİNİZ REİSİ yedirmeyeceğiz sloganını öylesine diline dolamamış, meydanlarda Dik DUR EĞİLME BU MİLLET SENİNLE haykırışlarını öylesine laf olsun diye söylüyor değildi, ve zamanı geldiğinde de yanında olduğunu kanıyla canıyla ispatlamıştır.Bu büyük millet şahlanışını içerideki hainlerin yularlarını ellerinde tutanlar görmezden geliyorlar,bu onların tarih boyunca yaptıkları şeylere örtüşmektedir, farklı bir tutum içerisinde olmalarını bekleyemeyiz, yalnız sizler muallak ifadelerle onların değirmenine su taşımayınız ....
    Özal zehirlenmiş mi? Ne zaman? Kim zehirlemiş?
    DUHUL : 1999

3. [QUOTE=mohikan;2408927]Özal zehirlenmiş mi? Ne zaman? Kim zehirlemiş?[/QU
    .................................................. .................................................. .........................

4. 15 TEMMUZ 2016 #Unutmayacağız

BİR İHANET VE BİR DİRİLİŞ.
    O GECE BİR TARİH YAZILDI.
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Haa diyorsun ki, Özal'ı zehirlediler, hastanede de fetöcü doktor onu tedavi etmeyip ölüme terk etti.

Anladım ben seni.

Yalnız ben doktorum.

Ve Özal'ın Hacettepe'ye EX DUHUL olarak girdiğini ve tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığını biliyorum desem, bana inanır mısın?

Tabii inanmazsın değil mi?

Bu konuda zehirlenme martavalları dahil her şeyi en ince ayrıntısına kadar biliyorum.

Emme 2012'de feth-i kabir yapılıp otopsi sonrası bizzat FETÖ'cüler tarafından (adli tıp ve tübitak onların elindeydi) yapılan algı operasyonlarıyla toplumda ''Özal zehirlendi'' algısı oluşturdular.

Böylece ittifak halinde oldukları iktidarla (AKP) siyasal islamcılar adına yeni bir mağduriyet algısı oluşturarak saflarına yeni taraftarlar katmak istediler. Bunu başardılar da . O zamanlar FETÖ ile AKP arasında su sızmıyordu zaten.

Yahu Özal kendisi Nakşibendi olduğu halde Fethullah Gülen ile hep ittifak halinde oldu, Feto'nun en hızlı büyüyüp serpildiği ilk dönem ANAP, 2. dönem AKP dönemidir. Benim İzmir'de cemaatten tanıdıklarım, akrabalarım vardı, hepsi Özal'a oy verirdi.
    DUHUL : 1999

7. Bir polis aracından yapılan ''Lütfen buradan ayrılmayın. Varlığınız bize güç veriyor'' anonsunu UNUTMADIK!

15 Temmuz 2016 #81MilyonTekYürek
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

Sayfa 725/1223 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735775825 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •