Sayfa 729/1223 İlkİlk ... 229629679719727728729730731739779829 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 5,825 - 5,832 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

1.  Alıntı Originally Posted by kitapci0 Yazıyı Oku
    15 temmuzu anlamaya çalışın lütfen, bu ülke bu topraklarda var olduğundan beri böyle büyük bir ihanet , böyle bir içeriden ve dışarıdan kuşatma yaşamamıştır. Sizler bunu fark edemeseniz de bu millet diline doladığı MENDERES'İ ASTINIZ, ÖZAL'I ZEHİRLEDİNİZ....
    15 temmuz ABD ajanı bir tarikatın müritlerinin iktidarı ve muhalefeti yoketme planıdır çoğunlukla kışlalardan çıkamadan bastırılmıştır, hayırlı bir olaydır..

"Kürtlerle federasyonu tartışalım.." diyen adamın kaderini senin eline teslim etseler ne yapardın , Kitapçı?
    Ben anında yargılar derhal ŞeyhSait SeyitRıza gibi meydanda asardım...
    Ama bu adam ne utançtır ki asılmadı zehirlenmedi pisboğazından geberdi gitti, başka şeyler yaz kendini Türk hissediyorsan bu mikrobun adını ağzına alma..

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku

"Kürtlerle federasyonu tartışalım.." diyen adamın kaderini senin eline teslim etseler ne yapardın , Kitapçı?
    Ben anında yargılar derhal ŞeyhSait SeyitRıza gibi meydanda asardım...
    Ama bu adam ne utançtır ki asılmadı zehirlenmedi pisboğazından geberdi gitti, başka şeyler yaz bu mikrobun adını ağzına alma..
    Kalemine sağlık.

Emme dinimizce geberdi, gitti yazmak caiz değildir.

Rahmetli boğazına çok düşkündü.

Türki cumhuriyetlerde kendisine tam 35 çeşit yemek, kebap vs. ikram edilmiş.

Hepsini yemiş. Uçaktan inerken bile zor yürüyormuş.

Doktoru Cengiz Aslan bu kadar yediği için kızmış ve çekmiş gitmiş.

O nedenle kalp krizi geçirdiğinde yanında Dr'u yokmuş, sadece Semra Özal varmış.
    DUHUL : 1999

3. adam kendi kürt kökenliyse tabii federasyonu tartışalım diyecek..

dolmabahçe mutabakatını unutmayın..

o rezil belge akp döneminde ortay çıktı ve Türk milletinin tepkisi nedeni ile başarılı olamadı..

yalnız o sözde "mutabakatın" o masaya kadar gelmesi ve fotograf karelerine girmesi çok büyük bir kötülüktür ülkeye..

"kötülük" diyoruz, daha fazlasını yazamıyoruz.. malum..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

5. Asım’ın nesli diyordum ya, nesilmiş gerçek..
    İşte çiğnetmedi namusunu, çiğnetmeyecek!
    #15Temmuz #81MilyonTekYürek #Unutmayacağız
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

6. 15 Temmuz bir el tarafından başlatılıp diğeri tarafından durdurulmuş, boşa çıkarılmış bir darbe girişimidir aslında. Çok birşeye gerek yok o gece darbeye katılan asker ve emniyet mensubu terörist sayısı ile sonra süreç içerisinde atılan, içeri tıkılan sayısına bakınca çok net anlaşılıyor. Dışarıdan birileri engelledi katılımı ve işlerin büyümesini. Daha önce detaylı tartışmıştık bunları.

Asıl Cumhurbaşkanı o gece kilitlenen yönetim mekanizmasının, karar alma mekanizmasının hesabını sormadı. Bu bende hayal kırıklığı yarattı.

Valilik önünde sıraya dizilip yönetimi darbecilere vermek için bekleyen vekillerden, valilerden, kaymakamlardan, belediye başkanlarından hesap sormadı.

Alıntı Originally Posted by kitapci0 Yazıyı Oku
    Bu memleketin 12 eylül öncesi solcularını anlayabiliyordum, bugünküleri anlayamıyorum, ne oldu da emperyalizme karşı durmayıp, tam bağımsız türkiyenin yanında durmuyor duramıyorlar, aksine tam yanlarında durupup bayraklarını üzerlerine alıp kanepeye uzanıp yatıyorlar....

https://odatv.com/can-dundar-niye-am...-14021814.html

kıvırıp duruyor
    O bayrakları taşıyanları denize döken Deniz Gezmiş'in hikayesini anlatan belgesel sırasında yorgunluktan ve uykusuzluktan koltukta uyurken muzip bir arkadaşı ertesi gün yakacakları ABD bayrağını üstüne serip fotoğrafını çekmiş habersizce.

Bu gerçeği yazacağına haberin ilk 2 cümlesini okuyup geçiyor musun?

Diğer bölümlerini de versene link atıp kaçacağına...

Sen de reisin gibi kitapların özetini mi okuyorsun yoksa?

Seni gidi çakma kitapçı seni....

DUHUL : 1999

8. 'Tanrı'nın lütfu', seçimlere bir hafta kala yetişti.27 Şubat 1933 gecesi Almanya dehşetle sarsıldı. Alman Meclisi yanıyordu. Alman milletinin iradesini temsil eden meclis kundaklanmış alevler içinde kalmıştı.

https://yalnizmuhalif.blogspot.com/2...isini-kim.html
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 729/1223 İlkİlk ... 229629679719727728729730731739779829 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •