Sayfa 914/1223 İlkİlk ... 4148148649049129139149159169249641014 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 7,305 - 7,312 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

1. merkez cok daralttı alanı doğru düzgün hareket olmuyor resmen. hacim var ama marj yok.

2. güzel bir gündü. emeği geçenlere Teşekkürler. ..iyi akşamlar

16.96 Since 27 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku

RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi'dir. Welles Wilder tarafından 1978 yılında geliştirilmiştir. Günümüzde piyasa katılımcılarının en sık kullandığı teknik göstergedir.
    Arkada$ Viper RSI SR Twin Turbo'yu soruyo zahmet etmeseydin böyle )

Açtım Bud'ı geldi french fries'larım, cheers madem.. Fonda 'Marmarisa' background style..

$$şş la ralliciler nerelerdesiniz ??, batarsınız olm Acem style aman diyim,

az tikkat edin gazına gelmeyin öle alelade birinin falan fi$man.. ))

Sorun bakalım mesela Reza kimmi$, neyin nesiymi$, nassı olmu$, sonra $imdilerde ne hallerdeymi$,

NewYork sokaklarında kimler pıçakla takılmı$, efenim kim kullanmı$ bunu, nası limon gibi sıkmı$, aldatmı$,

bırakmı$ orta yerelerde ve daha bilmem neler neler ??.. Hadi bakim.. )

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Bursa
    Gönderi
    1,428

Viop 24 (Sadece VİOP)

Tüm yorumları okuyamadım bugün ama paylaşmak istedim vadeli usd fiyatı için Nuri Sevgen böyle demiş.

https://twitter.com/nurisevgen/statu...403285504?s=21
    Son düzenleme : goksen; 04-09-2018 saat: 18:42.
    Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için, muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. Atatürk 22/09/1924 Samsun

6. sen yıne ıyısın

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    az önce bir arkadaş yazmis,arasira banada böyle şeyler oluyu du.demek yanliz degilmisim. ne kadar icten ve samimi yazmış bi daha okudum.
    sizede böyle arada oluyu mu
    ben daha alıs satıs rakamnı yazarken merrlly acaba beyımı okuyoo demeye basladım yemınkıı daha emırı vrmeden bılıyooo dıye hanıma dıyorum merrly pesım takıldı oda hadı lan oradan merrlyın senle ne ısı var dıyor kımseye ınandıramıyorumm

7.  Alıntı Originally Posted by topborsa07 Yazıyı Oku
    ben daha alıs satıs rakamnı yazarken merrlly acaba beyımı okuyoo demeye basladım yemınkıı daha emırı vrmeden bılıyooo dıye hanıma dıyorum merrly pesım takıldı oda hadı lan oradan merrlyın senle ne ısı var dıyor kımseye ınandıramıyorumm
    Güldürdün dayi var bu bazi kisilerde aynen anlattigin gibi
    Acaba kod olarak mi kullaniyor araci kurumun
    Kurum degistirsene bi sonra da degerlendir bakalim

Alıntı Originally Posted by mr.aykut Yazıyı Oku
    merkezin amacı para kazanmakmı yoksa az para ile doları zarar etme pahasına tutabilmekmi bence 2.ci
    Tam rejo style taktikler bunlar, onu bu bahaneyle ikna ettiler, gerisi berisi aldatıldım kandırıldım affedilmek istiyom söylemleri malesef..

Kafa i$te napcan İstanbul'da çöpleri toplamaya talipti hepi topu ne hallerde memleket..

Sayfa 914/1223 İlkİlk ... 4148148649049129139149159169249641014 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •