Sayfa 861/1223 İlkİlk ... 361761811851859860861862863871911961 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 6,881 - 6,888 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    doları değil vadeliyi satıyor. doları değil.

teslim etmekten neden sakınsın satarak almak istene vermiş zaten.. veya piyasaya verecek olsa zaten hergün veriyor. kanalları mevcut vadeli ne alaka.

yani geçecek ekran başına akşama kadar lot lot satacak. ne alaka başka işimi yok diyoruz bizde.

amacı buysa yollasın kanallardan.

haa dersenki vade sonuna kadar günü kurtarmaya çalışıyorsa o duruma düşmüş isek.

daha ne diyim. pılıyı pırtıyı toplayalım
    çin örnek olayı var, resmi kur ile piyasa kuru farklıydı epey bir süre
    sonra vazgeçtiler
    nedenini nasılın ne zamamnını bilmem

Alıntı Originally Posted by altınorta Yazıyı Oku
    Paranın işleyiş mantığı açısından soruyorum. Değilse kim kime ne verir de. TL ile değilde gidip o Yuanlarla dolar borçlarını kapatsak. Dolar TL ne olur veya dolar yuan ne olur.

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    dostum paranın bir değeri olmalıki millet çalışşsın devran dönsün.

sen diyorsunki. çin para bassın bize yollasın biz tüm borcu ödeyek. ohh mis.

veya hibe etsin vs.

sonra başka ülkelerde böyle yapsın kimsenin kimseye borcu yok oh mis.

paranın değeri ne olur ozaman hiç bir anlamı kalmaz kaıttan başka sobada yakarsın ancak. niye kimse üretmez nede olsa para yağıyor gökten. kendi ekmeğini kendin yaparsın vs.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

3. yok oyle de demiyo canim tl tahvil alsin bizden dolar versin bize
    ama bizde karsiligi olmayan tahvili ondan yuan borc alip basak
    ben oyle anladimda
    oyle kim kime bul karayi al parayi yaptirtir ya
    aslinda cin boyle bi babalik yapsa pilavi cubuklan yirik
    hade be olm cin
    5bin yillik tarihinde bi kez risk al riks

oku oku bitmedi neymiş dolar shortlamış merkez dökme suyla degirmen dönseydi sıkıntıya giren her ülke bu yöntemi denerdi asıl konu siyasi yani abd ile anlaşamıyorsun iblid belası kapında iç piyasada fiyat veren yok ticaret durdu bankalar alacaklarını muhtemelen daha az tahsil edecek ama sendikasyon borçları var borcuna karşılık sana telekom yada tavuk fabrikası vereyim diyemez bakan açıkladı ımf yok herkez morfinlenmiş anlayan yok acı ilaç mecbur içilecek sonuç döviz yukarı para kazanamayan yada az kazanan hisseler aşagı başkada lafım yok

5. bankalarn para bulma sorunu benim aklıma tek bir şey getiriyor söylemeyeyim diyorum ama aklımdan da çıkmıyor.

"Toplanın ortaklar ödeme var para yok atın bakalım hepiniz 3-5 kuruş.." bedelli sermaye artırımı..

6. bedelli artırım mı itibar zedeler ödenecek borcu ertelemeleri mi ? ceo nun işi zor )

7.  Alıntı Originally Posted by uufuk Yazıyı Oku
    Kalp kalpe karşıdır..
    Sizi üzdümse özür dilerim dostum...
    Estafurullah özre gerek yok. Anlayışınız yeterli.

JP Morgan, yayımladığı raporda kötüleşen finansal şartlar ve daha sıkı likidite şartları nedeniyle 2018 yılı için GSYH büyüme tahminini %3,7den %3,5e çekerken 2019 beklentisini ise %2,8den %1,1e indirdi

Sayfa 861/1223 İlkİlk ... 361761811851859860861862863871911961 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •