Sayfa 24/1223 İlkİlk ... 14222324252634741245241024 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 185 - 192 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

1. Ya arkadaşlar ben şimdiye kadar varantlardan hep uzak durun bulaşmayın diyen biriyim. Yalnız bazen o kadar net bellidir ki işte o fırsatları degerlendirince ancak kazanabilirsiniz. Şimdi dediğim varan temmuz 5, 50 dayanak fiyatı. Ttkom temmuz 25 te 5, 5 olsa bu varant yine bu fiyatı bulur. Yani korkacak bir şey yok. Emin olun sağlam olmasa asla onermezdim. Hem kötü niyetli olsam sadece bin liralık alın demezdim.

2.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Hocam niye öyle diyorsun

Lise mezunu bir belediye çalışanısın diyelim

Sonra 6 milyar usd servete ulaşıyorsun yıllarca çalışıp didinip

Elinde 6 milyar usd olsa bu grafiğe bakarken ne hissederdin

3.  Alıntı Originally Posted by Whitewalker Yazıyı Oku
    Sonra 6 milyar usd servete ulaşıyorsun yıllarca çalışıp didinip

Elinde 6 milyar usd olsa bu grafiğe bakarken ne hissederdin
    Yanlış mecralarda didinip durduğumuzdan serveti BORSADAN bişi ÜTEMEDİM maalesef ALIN teriyle ALDIKLARIMIZ'dan yüzümüz güldü

Alıntı Originally Posted by speksavar06 Yazıyı Oku
    Ya arkadaşlar ben şimdiye kadar varantlardan hep uzak durun bulaşmayın diyen biriyim. Yalnız bazen o kadar net bellidir ki işte o fırsatları degerlendirince ancak kazanabilirsiniz. Şimdi dediğim varan temmuz 5, 50 dayanak fiyatı. Ttkom temmuz 25 te 5, 5 olsa bu varant yine bu fiyatı bulur. Yani korkacak bir şey yok. Emin olun sağlam olmasa asla onermezdim. Hem kötü niyetli olsam sadece bin liralık alın demezdim.
    Ya kardeşim vallahi bir daha bu tıynette bit paylaşım yaparsan spkya şikayet edeceğin seni. Uzatma uza

5. tvler tamamen algı yapıor...demekkı seker fabrıkalrının satılmasını halk ıstıyormus bakınsana oylara hahahhaha ah bu tvler var ya kımın saksakcısı

6. Kekler dağıtılmaya başlandı ..

* * MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı, OHAL'in bir süre daha devam etmesi gerektiğinin görüldüğünü söyledi.

* * CNN Türk'te katıldığı programda açıklamalarda bulunan kalaycıFETÖ tehdidinin sürdüğünü ve Kandil'e yönelik operasyonun devam ettiğini belirtti. Kalaycı, "OHAL'in biraz daha devam etmesi gerekir* gibi görünüyor" dedi.

* * Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )

* * http://www.foreks.com

* * http://twitter.com/ForeksTurkey*

7. Akp oy verenlerrin ya hepsi memur ki polis 4800 tl maasi var yada markete pazara gitmeden yasiyorlar yada huktmetemtn destek aliyorlar maas vs yoksa inanilmaz yasam sartlari zorlasti 3 tl aldigin urum 5 tl olmus

8.  Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    tvler tamamen algı yapıor...demekkı seker fabrıkalrının satılmasını halk ıstıyormus bakınsana oylara hahahhaha ah bu tvler var ya kımın saksakcısı
    Herkes hakettiği şekilde yasar

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 24/1223 İlkİlk ... 14222324252634741245241024 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •