Sayfa 142/1223 İlkİlk ... 42921321401411421431441521922426421142 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

1.  Alıntı Originally Posted by rapsody Yazıyı Oku
    Bu olabilir miEk 19209

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Abi bu adamlar ********.
    Yukardan sattıklarını alttan almaya çalışacaklar.
    Nah alırsınız.

2. Bi düşmeye görsün insan. Valla Allah istemedi mi evrenin tüm güçleri aleyhine çalışıyor. Bana bir çok insan abi bu borsa bilginle batmayı bırak nasıl kaybedebiliyorsun onu da anlamadık demişti. O kişilere de yazdım. Ben bile nasıl oldu anlamadım. Sanki göklerden gelen bi emir vardı. Tıpkı bu akşam olduğu gibi. Ne mi oldu bu akşam. Son çare olarak aldığım 200 lira ile şimdiye kadar hiç oynamadığım iddiayı 1 haftadır küçük meblağlar ile oynuyordum. Her gün 5-20 lira arasında süpriz kuponlar yaptım. Genelde dünya kupası maçları tutuyor diğer zıttırı maçlardan kaybediyordum. Bugün az maç vardı. 4 dünya kupası 1 tane zıttırı maç. Almanya maçına 0-1 oynadım tuttu. Meksika isvec 0-2 oynadım tuttu. Brezilya skor 0-2 oynadım tuttu. Zıttırı maç az önce bitti. O da tuttu. Tutmayan isviçre kostarika maçı skor 2-1 oynamıştım. 90+3 te bans göre dışarda olan faule hakem penaltı çaldı. Penaltı vuruşu direğe çarptıktan sonra kalecinin kafasına çarpıp gol oldu maç 2-2 bitti. Tam 45 bin lira yattı. Beni o para da kurtarmazdı gerçi ama belki bi şekilde orda burda artırma şansım olurdu. Kısaca o ilahi güç istemeyince insan kıçını da yırtsa olmuyormuş.

3.  Alıntı Originally Posted by guvence Yazıyı Oku
    Bu memleketin insanının gönlü geniş dir kimseye yük olmasın Allah sağlıklı uzun ömür versin yalnız şirket fikri ilginç
    Bu gerekli bir iş, bağlı bulunduğun belediye de sunabilir.

Çok göç hareketi oldu 60 yıldır akrabalardan uzaklaşıldı, site hayatında kimse kimseyi tanımıyor, komşuluk da bitti, salonları günlük hayatta kullanıyor çoğu kişi misafir gelip gitmiyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. Spek kardeş durumunu az buçuk biliyorum bir planın varmı ? Yani iş yada ilerki hayat için
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Turizm acentasi olan yokmu aramizda.

6.  Alıntı Originally Posted by speksavar06 Yazıyı Oku
    Bi düşmeye görsün insan. Valla Allah istemedi mi evrenin tüm güçleri aleyhine çalışıyor. Bana bir çok insan abi bu borsa bilginle batmayı bırak nasıl kaybedebiliyorsun onu da anlamadık demişti. O kişilere de yazdım. Ben bile nasıl oldu anlamadım. Sanki göklerden gelen bi emir vardı. Tıpkı bu akşam olduğu gibi. Ne mi oldu bu akşam. Son çare olarak aldığım 200 lira ile şimdiye kadar hiç oynamadığım iddiayı 1 haftadır küçük meblağlar ile oynuyordum. Her gün 5-20 lira arasında süpriz kuponlar yaptım. Genelde dünya kupası maçları tutuyor diğer zıttırı maçlardan kaybediyordum. Bugün az maç vardı. 4 dünya kupası 1 tane zıttırı maç. Almanya maçına 0-1 oynadım tuttu. Meksika isvec 0-2 oynadım tuttu. Brezilya skor 0-2 oynadım tuttu. Zıttırı maç az önce bitti. O da tuttu. Tutmayan isviçre kostarika maçı skor 2-1 oynamıştım. 90+3 te bans göre dışarda olan faule hakem penaltı çaldı. Penaltı vuruşu direğe çarptıktan sonra kalecinin kafasına çarpıp gol oldu maç 2-2 bitti. Tam 45 bin lira yattı. Beni o para da kurtarmazdı gerçi ama belki bi şekilde orda burda artırma şansım olurdu. Kısaca o ilahi güç istemeyince insan kıçını da yırtsa olmuyormuş.
    Seni hakem yakmış reis

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Kaptan4177 Yazıyı Oku
    Seni hakem yakmış reis

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Zaten o apayrı bi konu. Adi herif 90 da penaltı verdi. VAR kararı ile iptal oldu. 90+3 te verdiği penaltı da VAR devreye girmedi. Aslında pozisyon benim gördüğüm dışardaydı.

8. Sabah Çin Yuanı değer kaybetti deniyordu.

Aslında çok dar aralıkta oynayan USD ye fikslenmiş bir kur gibi. Çok yüksek kaldıraçlar vardır, ufak bir değişim çok daha büyük dalgalanmaları tetiklyebilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 142/1223 İlkİlk ... 42921321401411421431441521922426421142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •