Sayfa 143/1223 İlkİlk ... 43931331411421431441451531932436431143 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

1.  Alıntı Originally Posted by speksavar06 Yazıyı Oku
    Zaten o apayrı bi konu. Adi herif 90 da penaltı verdi. VAR kararı ile iptal oldu. 90+3 te verdiği penaltı da VAR devreye girmedi. Aslında pozisyon benim gördüğüm dışardaydı.
    Geçmiş olsun ustam olay dediğin gibi birşey sanırım. Inş senin de güldüğün günler gelir.

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Internet arada gidip geliyor, yağmur vs etkilemiş olabilir.

Haydi iyi geceler herkese.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3.  Alıntı Originally Posted by Kaptan4177 Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun ustam olay dediğin gibi birşey sanırım. Inş senin de güldüğün günler gelir.

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eyvallah o kadar güzel bir şey söyledin ki aynı şeyi 6 aydır soruyorum ben de bir gün gülecek miyim acaba.

4.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Satacağım evi. Fakat tam karar veriyorum duvardan vs ses geliyor.

Bana evi satan kişi bu evden zengin olup çıkacaksın demişti, kime kendi oturduğu evi satsa çok zengin olmuş.

Benim harcamalarım gelirden bağımsız aslında. Çocukluktan gelen alışkanlık. Fazlasını verdim millete.

Bir ara tüm malını mülkünü ver bir fakire onun vereceği zekat ile geçin dedim, fakat insanlar çok nankör.
    Zekatı birini zengin edecek şekilde veremezsiniz, nisap miktarını (zekat verilmesi gereken miktar 80 gr altın tutarı) geçmeyecek şekilde pay edilip dağıtılır, Birde kaç yaşındasınız bilmiyorum ama evlenmeyi tekrar denemelisiniz, hayat yalnız çekilmez, Yalnız viopta yazan çok bekar var galiba...

5. geçmiş olsun speksavar kardeş. inan çok üzüldüm.

6. Ariston abi seni örgütlensekte CB yardımcısı, bakan vs. yapsak.

Nasıl olur?

7. Bu vakitte asık suratımı güldürdünüz sağolasınız...

8. Hulki Cevizoğlu;
    "Bugün Atatürk dirilse gelse CHPnin başına geçse ya da başka bir parti kursa bundan daha fazla oy alamaz. Daha önce de söyledim. Hz. Muhammed, İslamiyetin peygamberi, peygamberimiz bugün dirilip gelse parti kursa Erdoğandan daha yüksek oy alamaz." diye konuştu

Bu söz doğru olabilir de "Atatürk'ü severim ama 'Hesap ortada' PKK'ya oy vereceğim." diyen insanların olduğu sapık bir dünyada yaşadığımız da doğru..

Sen HDP terörist değil diyorsun,
    HDP de PKK terörist değildir diyor,
    PKK da terörü ben değil TAK yapıyor diyor...
    Suç *** olmuş kimse üstüne almıyor.......

Sayfa 143/1223 İlkİlk ... 43931331411421431441451531932436431143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •