Sayfa 296/1223 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396796 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 2,361 - 2,368 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

1. Endeks hem tl hem usd bazli direnclere yaklasiyor uzerine cikarsa tekrar spot alirim.
    Hafifliyorum ben yavastan. Ytd

2. Mantık sıfır, ulennn ne oldu da endeks coştu dolar düştü

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Öyle izliyorum ttkom ve varantını. Dün sabah ttııl 0, 06 ya kadar düştüğünde param olsa ne var ne yok alırdım. Birax önce 0, 27 yi gördü ki ben bu ay 0, 50 leri göreceğini p.tesi yazmıştım. Alan olduysa hayrini görsün.

TELEKOM..olumsuz haber..
    BAnkalar alacağını alamamış...
    Kötü..
    BAtık hanesinde milyarlarca dolar...
    Başka da yapacak bi şey yok sanırım..
    Hükümetten para da yok..BAnkalara...

5.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    ne kadar sevindin böyle sende kendi partini bu şekilde eleştirebiliyomusun onu söyle.. kolayını buldunuz vurun abalıya..
    Ak partinin kuruluşundan bu yana hiç böyle muhaliflik olmuşmudur acaba? Bi arada Davudoğlu muhabbeti oldu o da temayüller gereği sessizce çekildi. bunun dışında muhalif kazan kaldırma gibi durum olmadığı için cevap yazamıyorum. kemal Beyi yedirmeyiz veli nimetimizdir. Diren kemal arkandayız hehehe

Muharrem İnce'den CHP'ye jet cevap!
    CHP'den yapılan kurultaya gitmeme kararı sonrası Muharrem İnce'den CHP'ye ilk cevap geldi. İnce, 'Şu ana kadar 37 ilden bana destek açıklaması geldi' dedi.
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

6. Bu forumda çok yazdım varantlar çok riskli ve bulaşılmaz diye. Yalnız bazen eğer bir hisse de yükseliş kaçınılmaz ise bu fırsatı hissedd değil varantlarında küçük parayla değerlendirmek gerekir diye de belirtmiştim. Her zamanki gibi caho beni eleştirirken karar anı varantlarda iyi olduğu için bana katıldığını yazmıştı. Benim ısrar etme nedenim tüm hisslerde bir dip oluşmuş ve ordan yaklaşık % 15-20 toparlanmışken ttkom henüz % 3-4 gibi artmıştı ve toparlanması an meselesiydi. Öyle yada böyle 7 lerden 4, 80 lere kadar düşen hisse bu ay 6 ya kadar gidebilirdi. Aynı şekilde kardemir petkim thy da % 20 gibi bi artış yaptılar zaten. Onları da değerlendiren varsa helal olsun. Bunda 2-3 hafta önce krizlerin fırsat olduğunu ve bu dev hisseleri toplamanin mantıklı oldugunu birçok kişi de yazmıştı. Ama ne yazık ki ben krize parasız yakalandım.

7.  Alıntı Originally Posted by RONİN Yazıyı Oku
    Hisse sahibine daha önce verdiği paraya karşılık hisseyi devralmak istiyor. 8 yıl içinde zararın ne kadarını çıkarabilşrse onu kurtarmak istiyorlar..

Bilmediğimiz konularda algı yaratmaya çalışmasak..
    Baktılar elde avuçta hiç bişi kalmmaktansa ne kurtardık kar diyor akıllı yönetim

Alıntı Originally Posted by alibey Yazıyı Oku
    Ak partinin kuruluşundan bu yana hiç böyle muhaliflik olmuşmudur acaba? Bi arada Davudoğlu muhabbeti oldu o da temayüller gereği sessizce çekildi. bunun dışında muhalif kazan kaldırma gibi durum olmadığı için cevap yazamıyorum. kemal Beyi yedirmeyiz veli nimetimizdir. Diren kemal arkandayız hehehe

Muharrem İnce'den CHP'ye jet cevap!
    CHP'den yapılan kurultaya gitmeme kararı sonrası Muharrem İnce'den CHP'ye ilk cevap geldi. İnce, 'Şu ana kadar 37 ilden bana destek açıklaması geldi' dedi.
    verecek çok cevabım var ama benim sanal ortamda tartışmaya girdiğimi kimse görmemiştir.. ne deyim o kılıçdaroğlu kabız olsun koltuğunda oturamasın amiin
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Sayfa 296/1223 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396796 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •