Sayfa 3/993 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 7943 madde; 17 - 24 arası.

Konu: VİOP 24 ( sadece VİOP )

1. yorulmadın mı bak ben battım yenilgiyi kabul ettim pala kazandı sen hala Telekom diyon savar 5,60 larda aynı dememişmiydin
     Alıntı Originally Posted by speksavar06 Yazıyı Oku
    Ttkom 4, 93 alım alım varantı tthiil 0, 10 kuruş. Temmuzda ttkom 6 olursa bu varant 0, 50 kuruşu görür. Varantlara asla bulasılmaz ama bazen böyle fırsatları degerlendirmek gerekir. Fazla değil en fazla 3 bin lira ile oynanabilir.

YAPI KREDİ...

HALK ve YAPI KREDİ'nin 2013 zirvelerinin görülemeyeceğini geçen yıl eski topikte vermiştim.

Bu arada bir de bedelli patlattı.

KISA VADE sayım yapılacak bir trend yok, UZUN VADE HAFTALIK grafikte ise durum çok kötü.

Şimdilik 7 dalgalık bir trend gözüküyor, 1.89 altında 3. dalgalar başlayınca 3 yıl sonra 1 TL altını görebilir.

KISA VADE yatay destek olan 2017 dibi 1.97 görülebilir. Daha sonra 2.5-3 TL arasına sağlam tepki beklerim.

TWİTTER : son mohikan @son_mohikan35
    DUHUL : 1999

3.  Alıntı Originally Posted by speksavar06 Yazıyı Oku
    Hisseye 20 bin yatırsan 6 olunca 4 bin kazanırsın. Tamam onu da yaparsın. Ben zaten varanta 3 binden fazla yatırılmaz diyorum. Alacağın bin liralık olsa ttkom 6 olunca temmuz 10 a kadar diyelim bu varant 0, 40 larda olur. Yani bin liara 4-5 bin olacak diyorum. Kısaca küçük bir para ile kazanacaksınız.

sen oyna.. bol bol yatır.. varantı bilmeyen borsadaki acemileri etkileme...

HALK BANKASI...

Assolisti en sona bıraktık...

240 DK'LIK grafik...

8 dalgalık trendin 3. dibini bugün 7.07 altında yapar. Sonra 5 dibi daha kalır. 6 TL görülebilir.

Daha sonra BIST ve tüm global piyasalarda ralli bekliyorum, HALK da son anlamlı sıçramasını o zaman yapar.

Bu tepki ile en fazla 8.95 görülebilir.

Sonrasını ise ne siz sorun, ne ben söyleyeyim.

TWİTTER : son mohikan @son_mohikan35
    DUHUL : 1999

5. Sn. Mohikan;
    Dolar TL ve AU USD için sayım yapma şansınız var mı?
    Şimdiden teşekkürler

Bıkmışbroker der ki !

Çizgi, Çizgi deyip bizi çizdiler, elimizde avucumuzda ne varsa aldılar, yine de doymadılar, ekstre yapıştıran uzman borsacılar, deyiverin Bakim ben ne yapayım bun gün??

BEN ÇIRPINIP duruyordum trend çekem çizgi çekmeyi öğrenem diye faydası yok mu zaman kaybı mı dersin ?

Bıkmışbroker; Vazgeçme derim. Bak ben vazgeçmedim? Hamdolsun 2 tane çizgi çekebiliyorum artık son 20 yıldır. ))))

7.  Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    yorulmadın mı bak ben battım yenilgiyi kabul ettim pala kazandı sen hala Telekom diyon savar 5,60 larda aynı dememişmiydin
    O zaman tövbe de varantı asla önermedim. 5, 50 lerde ttkom 6 olacak dedim. 5, 64 u görüp 5, 30 altına inince yapıldığımı söyledim. 5, 05 te iken de 4, 80 i görebilir dedim gördü. Şimdi varantı da öneriyorum. Çünkü bu konuda bi bildiğim var ki bu kadar eminim. İster al ister alma tthiil bu varant 0, 08 i de gördü şu an 0, 11 de ben 0, 10 da alınır dedim. 0, 11 den de param olsa alırım. Çünkü bu varant Temmuz'da 0, 50 leri görecektir.

8.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Bıkmışbroker der ki !

Çizgi, Çizgi deyip bizi çizdiler, elimizde avucumuzda ne varsa aldılar, yine de doymadılar, ekstre yapıştıran uzman borsacılar, deyiverin Bakim ben ne yapayım bun gün??

BEN ÇIRPINIP duruyordum trend çekem çizgi çekmeyi öğrenem diye faydası yok mu zaman kaybı mı dersin ?

Bıkmışbroker; Vazgeçme derim. Bak ben vazgeçmedim? Hamdolsun 2 tane çizgi çekebiliyorum artık son 20 yıldır. ))))
    Ben uçak simulasyonlarını çok oynardım (hala da oynarım)
    Hedef uçağı vurmak için önüne ateş etmelisiniz. O an olduğu yere değil.
    Merminizin gittiği çizgi, hedefin gelecekteki yerini bulması lazım.
    Diplere, tepelere değen çizgilerle işim olmaz
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 3/993 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •