Sayfa 993/993 İlkİlk ... 493893943983991992993
Arama sonucu : 7943 madde; 7,937 - 7,943 arası.

Konu: VİOP 24 ( sadece VİOP )

eğer kasdedilen "merkezin 80 milyar doları vardır" ise, merkezde 80 milyar dolar yok..

merkezin gerçek varlığı 25-30 milyar dolar civarında..

geri kalan bankaların zorunlu karşılıkları.. yani halkın parası..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

alenichev indikatör kullanmıyor.
    destek direnç çizgileriyle güzel sonuçlar buluyor.

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    İş yerindeki bilgisayarda kısa yükselenler ile birlikte çiziliydi. Geçen gece evdeki bilgisayara sıfırdan çizerken zor geldiydi çizmedim. Keşke çizseymişim. Belki birkaç kişi daha faydalanırdı.

Buda yakın çekimin detaylı hali.

Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    eğer kasdedilen "merkezin 80 milyar doları vardır" ise, merkezde 80 milyar dolar yok..

merkezin gerçek varlığı 25-30 milyar dolar civarında..

geri kalan bankaların zorunlu karşılıkları.. yani halkın parası..
    o kadar parası olan dünyada yüzlerce adam vardır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    14,518
     Alıntı Originally Posted by MOBIUSSOROS Yazıyı Oku
    Sayın moderator Jon Dowes yukarıda bana gönderdiğiniz yasaklanma sebebim 14.07.2018 tarihinde sn Koç ile aynı tarihte atıldık atılma nedenim :Sebep: İspat etmeden birini/birilerini karalamak

yazım ise :Ama dediğim gibi burası hisse net viop forumu bizi iki sorgulama yaptık diye atarlar! iki terbise sınırlarını aşan diyalog eden iki zatı atmazlar hatta bence beni atarlar len niye sen bunları yazdın diye adaletli yönetim ) peh! yesinler

Yukarıda ki yazım! Şimdi edebli mi yazım ? ayrıca yazımdan dolayıda aynen atmışssınız beni pekii

Sn koç o gece küfür etti ben de buna karşı yazdım yukarıda yazımı asıl sorum

Sn koç 14.07 den ceza aldı 21 .07.2018 yazmaya başladı bana 24.07 ye kadar ceza adelet nerede???
    Sizden bir özür bekliyorum saygılar.
    Moderatör sadece suç olan yazının karşılığı olan yere tıklıyor, cezayı moderatör değil, sistemde kayıtlı olan ceza miktarı otomatik olarak size gelir.

yazında, yönetimi suçlayıcı ( kendince ) yönetim ile alay eder gibi yazından dolayı cezayı almışsın.

/İspat etmeden birini/birilerini karalamak/
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

amazon kurucusu mr Bezos un net varlığı 140-150 milyar dolar civarında mesela..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    amazon kurucusu mr Bezos un net varlığı 140-150 milyar dolar civarında mesela..
    parasının bir kısmıyle biste gelse
    3 ayda bisti 127 doları 4.21 yapar adam.
    sonra çeker gider.
    dolar 6 ya ,bist nereye kimbilir.

Sayfa 993/993 İlkİlk ... 493893943983991992993

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •