Sayfa 8/10 İlkİlk ... 678910 SonSon
Arama sonucu : 74 madde; 57 - 64 arası.

Konu: ## Ömrü Heder formasyonları ##

1.  Alıntı Originally Posted by Kurpiyer Yazıyı Oku
    vELHasıL dayi..

anatrend.

VOB YAPMAYIN
    dayu ilerleyen diyagon hep ilerler mii....ilerlemez mi.. bence piyasa gerçeğinin temel sorusu bu...cevabı bulan keneyi vurur...
    *** COMANDANTE ***

2. dayuu...bi zaman NASA evrenin derinliklerine bi kapsül göndermiş belli mesafeye kadar bi sürü fotograf yollamış Hüstun a..tabe sonra iletişim kopmuş...soru şu : halen o kapsül ilerliyor mu ...yoksa bi astroid onu imha etti mi? veya bi karadeliğe denk gelip yutuldu mu? ...bence bu kapsülün akıbetiyle ile bizim ilerleyen diyagonun akıbeti aynı...bilen keneyi vuracak...
    *** COMANDANTE ***

3.  Alıntı Originally Posted by Obsiwan Yazıyı Oku
    dayu ilerleyen diyagon hep ilerler mii....ilerlemez mi.. bence piyasa gerçeğinin temel sorusu bu...cevabı bulan keneyi vurur...
    bence marketler 15 20 25 30 yıllık yükselişleri düzeltecek. emme bugün emme yarın emme 6 ay 1 sene 2 sene...

ama 5. dalga oldugu belli...

bu kadar büyük hareketide ne zaman baslayıp ilerleyeceği tutturulamaz..

asla bilemeyecekler..

4.  Alıntı Originally Posted by Obsiwan Yazıyı Oku
    Sonsuz yükseliş

5. Dayucum...gelinle damat gitti...pistte oynayan bi grup kaldı..onlarda kemençenin oynak etkisiyle horon tepiyolar...onlarda yorulursa düşünmek istemiyorum...
    ortodox etiketcilerden de ses yohhh...
    *** COMANDANTE ***

6. dayucum inşallah başarısız yapı oluşmaz...amin..
    *** COMANDANTE ***

7. Dayuu nirdesin...
    Bist100 ün şifresi ...20-21-22 nisan 2022 tepesi ile 6-7-8 Haziran tepelerinde gizli...fiyat gereğini yapmadı..Dayuu..sen ne deysin bu işe...tepe etiketi ya ":sL3" ya ":C3" seç beğen al biri ama hangisiiii.... dedim ya şifrede gizli dayuu...Yannız bura bist tabe ilk secenek olmasın dayuu o etiketi koydurmasın bana pala..kafamın tasını da attırmasın bakkk... bu arada bi resim yapıştıramadım ha..mecburen yazdık...
    *** COMANDANTE ***

8.  Alıntı Originally Posted by Obsiwan Yazıyı Oku
    Dayuu nirdesin...
    Bist100 ün şifresi ...20-21-22 nisan 2022 tepesi ile 6-7-8 Haziran tepelerinde gizli...fiyat gereğini yapmadı..Dayuu..sen ne deysin bu işe...tepe etiketi ya ":sL3" ya ":C3" seç beğen al biri ama hangisiiii.... dedim ya şifrede gizli dayuu...Yannız bura bist tabe ilk secenek olmasın dayuu o etiketi koydurmasın bana pala..kafamın tasını da attırmasın bakkk... bu arada bi resim yapıştıramadım ha..mecburen yazdık...
    dayı superCYCLE a yakınız hissediyor musun ?

Sayfa 8/10 İlkİlk ... 678910 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •