Sayfa 73/91 İlkİlk ... 2363717273747583 ... SonSon
Arama sonucu : 725 madde; 577 - 584 arası.

Konu: SNKRN - Senkron Güvenlik

1.  Alıntı Originally Posted by utkual2010 Yazıyı Oku
    Hikayesi olan şirket arıyorum. SENKRON Takibimde sin.Ytd.kriz dönemine girdik artık. Elinizdekileri daha iyi ve dikkattli korumalısınız.Guvenlik 2 kat artırılması gerekir.İş yeri ve konut guvenligi artacağı için .Senkron güzel bence.Bılanco da görülecek bu durum .ytd
    Mantık çok yanlış. Kriz dönemlerinde insanlar kurumlar ve sirketler guvenlik için ayırdıkları miktarı artırmaz tam tersine tasarruf için azaltir.
    Hikaye konusunda 500 sirketten son 100 sirket arasına ancak girer bu şirket.

Ama yeni patron bir ekşın yapabilir tahtada.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. pire için yorgan yakmazsın inşallah...
    """Kafeslerde doğan kuşlar özgürlüğü günah sanırlar."""
    """Gözleri gökyüzüne dalanların yeryüzünde olmayan hayalleri vardır."""

3. Niye gidiyoooo bilen vaaaaa mııı

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. tesekkurer pire ıcın yorgan yakmadın...yarın son gün..artık eşek degılsın çanagı yaparız heralde..
    """Kafeslerde doğan kuşlar özgürlüğü günah sanırlar."""
    """Gözleri gökyüzüne dalanların yeryüzünde olmayan hayalleri vardır."""

5.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Mantık çok yanlış. Kriz dönemlerinde insanlar kurumlar ve sirketler guvenlik için ayırdıkları miktarı artırmaz tam tersine tasarruf için azaltir.
    Hikaye konusunda 500 sirketten son 100 sirket arasına ancak girer bu şirket.

Ama yeni patron bir ekşın yapabilir tahtada.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Benim mantık işte, kimine göre yanlış, kimine göre doğru olabilir. Ben zaten anlamam borsa işlerinden, patron mu götürecek şimdi bunu, neden 6 dan düşürdün diye sorarım ben de o patrona.

Alıntı Originally Posted by utkual2010 Yazıyı Oku
    Benim mantık işte, kimine göre yanlış, kimine göre doğru olabilir. Ben zaten anlamam borsa işlerinden, patron mu götürecek şimdi bunu, neden 6 dan düşürdün diye sorarım ben de o patrona.
    Kimine gore dogru, kimine gore yanlis degil. Yanlis.

Balikadam'in dedigi.

7.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Kimine gore dogru, kimine gore yanlis degil. Yanlis.

Balikadam'in dedigi.
    Sağol abi uyarıların için.1.30 dustugunde almak için düşünüyorum. 1-2 bin adet zaten fazla alınmaz

8. Hissenin aylık ve haftalık grafiği dönüşün muhteşem olacağına dair belirtiler taşıyor.Son iki üç aydır yükselen volatilitenin boşa olmadığını yakında görürüz.Bence tabiiki.

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 73/91 İlkİlk ... 2363717273747583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •