Special Days Image
Sayfa 101/332 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
Arama sonucu : 2652 madde; 801 - 808 arası.

Konu: SKTAS - Söktaş

1. ödenmiş sermayesi 40mm olan ve bunun 20mm fiili dolaşımda olan hissenin günlük işlem hacminin 40bin lot olmasının sığ bir hisse olduğu anlamını taşıdığını bilmeyen birinin borsada zaten işi yok. hele ki işlem görmeyeceksen adam gibi alım satım yapılamayacaksa BORSA DA hiç işi yok. ilikşinin ne olduğunu anlayabildin mi arkadaşım! bi daha tecahuli arif yaparken karşındakinin maliye müfettişi olabileceğini düşün ukalalık yapma olur mu?

2.  Alıntı Originally Posted by Fibon@cci Yazıyı Oku
    ödenmiş sermayesi 40mm olan ve bunun 20mm fiili dolaşımda olan hissenin günlük işlem hacminin 40bin lot olmasının sığ bir hisse olduğu anlamını taşıdığını bilmeyen birinin borsada zaten işi yok. hele ki işlem görmeyeceksen adam gibi alım satım yapılamayacaksa BORSA DA hiç işi yok. ilikşinin ne olduğunu anlayabildin mi arkadaşım! bi daha tecahuli arif yaparken karşındakinin maliye müfettişi olabileceğini düşün ukalalık yapma olur mu?
    Biraz sinirlisiniz gibi hissettim. Sizden sonra 400 tane şirketin ödenmiş sermayesi ile günlük işlem hacmini son 6 ay için oranladım. Bu şirketin çok daha altında işlem gören şirketlerde varmış. Neyse sizden bilgi edineceğimi düşündüm. Halbuki siz tartışma şekliyle ilişkiyi sürdürmeyi tercih ediyorsunuz gibi geldi. Umarım yanılıyorumdur.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

KAP : Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu

VOLATİLİTE BAZLI TEDBİR SİSTEMİ (VBTS)

Sermaye Piyasası Kurulunun ilgili kararları uyarınca, Borsamız Pay Piyasasında işlem gören pay senetlerinde, işlemlerin adil ve dürüst bir şekilde gerçekleşmesinin sağlanması ve yatırımcıların aşırı volatilitenin getirdiği risklerden korunmaları amacıyla bir tedbir sistemi geliştirilmiştir.

25/09/2017 tarihinden itibaren uygulanacak tedbir sistemi kapsamında; gerekli koşulların oluşması halinde ilgili pay senedinde 15 gün süreyle birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri, birinci tedbir uygulanan pay senetlerinde volatilitenin devam etmesi durumunda ise 15 gün süreyle ikinci tedbir olan "Brüt Takas" tedbiri uygulanacaktır.
    "Brüt Takas" tedbirinin getirilmesi durumunda, birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri de "Brüt Takas" tedbirinin geçerli olduğu süre zarfında uygulanmaya devam edilecektir.

Tedbir alınmasını gerektiren koşulların oluşması durumunda; tedbir uygulanacak pay senedi ve tedbirin başlangıç tarihi ile tedbir süresi, ilgili tarihte piyasa kapandıktan sonra Borsamız tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden duyurulacaktır.

**ÖNEMLİ

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Antalya07
    Gönderi
    1,035
    Günaydın herkeseTüm din kardeşlerimin Cuması mübarek olsun… Allah herkese şifa versin, bu güzel gününüz gülümsemelerle bitsin inşallah…
    🖐

5.  Alıntı Originally Posted by Zıco Yazıyı Oku
    Günaydın herkeseTüm din kardeşlerimin Cuması mübarek olsun… Allah herkese şifa versin, bu güzel gününüz gülümsemelerle bitsin inşallah…
    Sanırım hisseden umut yok.
    Amin.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

6. Dün sattım hareketlendi namıssız

7. Grafikte goruldugu uzere BANT kavramı çok guzel oturmuş resmen birisi bunun ustune çalışmış?yani buralardan alıp 2.60 dan satmak ve %30 KAR almak mumkun olabilir mi?en tepeden takas bilgisinde satanların ALICI duruma geçmesi beklenir mi?Cuma gunu Y.kredi aldı??dikkatli olma zamanı?

Sayfa 101/332 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •