Sayfa 12/332 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 2652 madde; 89 - 96 arası.

Konu: SKTAS - Söktaş

1.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Bedelliye katılacağınızı bildirmezseniz kullandırtmazlar, katılıyorum.
    kuruma yazıya gerek yok. kurumlar kullanıp kullamayacağını arayıp soruyorlar...

2. aydın belediyesi 2 defa toplanıyor her ay...

3. http://aydin.bel.tr/duyuru/11/duyurular
    buradan kontrol edilebilir..şirkete tel açtıgımda nisan ayı için zamanın yetmedigni soylediler ...internet sitesinde goruldugu gibi ayın 2.haftası toplanılıyor.2.muhim durum mayıs sonu GENEL KURUL var??zamanında 3-4 ay evvel BLCYT almıştım uyuz uyuz bekletti sattım sonra 1-2 haftada %30 ustunde hareket yapmıştı,,grafik benzer 200 GUNLUK ORTALAMA ustunde durdugunda bir zaman sonra uçuruyorlar??bu haberlerle buyuk ih timal ATAK yapacaktır diye dusunuyorum?

4. BLCYT grafigini referans alarak grafik yaptım??

Zannederim haziran ayı toplantısında (aydın bb meclisinin)imar durumu onaylanır,,,,zaten hisse maaşallah çakı gibi,,,ondan sonra bakalım ne olacak,,,,

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by misibere Yazıyı Oku
    kuruma yazıya gerek yok. kurumlar kullanıp kullamayacağını arayıp soruyorlar...
    Yanlış değil ama eksik bilgilendirme yapmayalım lütfen.
    HER kurum açıp yatırımcısına sormuyor.
    Eğer kendinizi sağlama almak istiyorsanız, siz yazılı olarak hem FAKS hem de e-mail ile bildirin.

7. Dedigim gibi hesapta para varsa bedelliyi sormadan kullandırıyorlar.her kurumun calisma prensibi ayrı,karsan bedelli verdi hesabimda para vardı beni aramadan bedelliyi kullandılar

Sayfa 12/332 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •