Sayfa 180/332 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280 ... SonSon
Arama sonucu : 2652 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: SKTAS - Söktaş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    1,8 ler kritik kafa atıp dönüyor.. spek karar verecek
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

2. 5 sene agzıma s,çtı lanet hisse ilk tanışmam 6,82 .. patron hissesi dikkat etmekte fayda var ciddi bi zararla çıkmıştım ytd hisseye girecek arkadaşlar iyi araştırsın sonra sizde venim gibi söktaşzede olmayın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Black Dragon Yazıyı Oku
    Daha önce forumdada paylaşılmıştı pamir soyuer arazinin avm ve konut şeklinde yapılması halinde olsı geliri hesaplamıştı. Toplam 600 milyon civarı bir gelir olabilir şeklinde. Ancak herşey tahmini olarak söylenebilir. Böyle bir gelir hesabı yapılırken Söktaş bunu tek başına yapamaz. Bildirimdeki gibi arsa satışı yada ortak iş şeklinde.

Sökedeki arazinin ederini bilmiyorum aramızda bilen varmı onuda bilmiyorum. Tahmini konuşursak herhalde 150 milyon filan eder belki arazi. ORtak bulurlar ise pamirin hesaplaması doğru ise 250-300 milyon ordan gelebilir belki. Ne dersek boş. Yakın rakamı Sökede yaşayan emlakçı var ise o söyleyebilir
    570 daire çıkıyor yüzde 50 ise hade 300 daire versinler kaçtan sataçak ki. borcun 9 da 1 ini ancak öder
    eğer kağıt gidecek olsa yolu 5 tl dir zaten mal toplu adam neden erken versin

4. Yukardan tavana gidecek diye atlayanlari korku tüneline sokmaya karar verdiler!! Yazık inşallah çok atlayan olmamıştır!!!

5. Sendeki cesaret bende olsa
    Korkmaz mısın aşk bir uçsa
    Ölmez misin kalp bir dursa
    Bilerek beni kaybettin

Dönmüyorum sana her ne olsa
    Baştan sona her yarışta
    Bir galip olur bir de asla
    Kazanamayan birileri

Tabi tabi kim seviyor belli
    Sana akıl daha yeni mi geldi
    Sözlerine koyup attığın o taşlar
    Kafama değil bak nereme geldi

Tabi tabi kim ölüyor belli
    Yanıma değil başka yere geldi

Sana diyorum ben he yo he yo
    Senin bu aşkın uzayıp gidiyor
    Ayrılırken lütfen sen de bir şey deme
    Kurtulmuş olalım böylelikle

Sana yazık da bana değil mi?
    Kaçıp giden hiç geri gelir mi?
    Duydun işte sen her şeyi
    Kalbim sana atmıyor suç benim mi?

Tabi tabi kim seviyor belli
    Kafama değil bak nereme geldi
    YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ

6.  Alıntı Originally Posted by sard68 Yazıyı Oku
    570 daire çıkıyor yüzde 50 ise hade 300 daire versinler kaçtan sataçak ki. borcun 9 da 1 ini ancak öder
    eğer kağıt gidecek olsa yolu 5 tl dir zaten mal toplu adam neden erken versin
    Dediğim pdf i buldum yeniden koyuyorum. Herhade herdaireyi 100.000 liradan satıcaz demiyorlar. Birde bu hesaplama 2016 10. ayda yapılmış. /uploads/2016/10/ Bugünkü kurlar ve fiyatlar ile yeniden düzenlenecektir sanırım. Araziyi 150 milyon gibi bir rakama okutsalar o bile yeter bana göre.
    10.sayfa Toplam beklenen gelir 584 millyon TL
    https://pamirsoyuer.com.tr/wp-conten...im_dosyasi.pdf
    Kürşat ve 40 çerisi başkaldırıyor ise çine ve esarete senin neyin eksik...

7. yerleştirme işlemi tamamlanmıştır
    şirketimize güvendiğiniz için teşekkür ederiz

8. Ky ile resmen t.şş.k geçiyorlar! Bence bu hisseyi canlı takip etmeyin tek dertleri uzun vade ky yi döküp hisseyi götürmek! Yoksa " neymiş efendim bu kadar daireyle borç kapanmaz" şuymuş buymuş hep bilincli algı çalışması. Benim gibi çok önceden alıp 2 yılı aşkındır bekliyorsanız bırakın ne halleri varsa görsünler!

Sayfa 180/332 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •