Sayfa 185/332 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon
Arama sonucu : 2652 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: SKTAS - Söktaş

1.  Alıntı Originally Posted by sadic Yazıyı Oku
    Sizce bugün kü hareket yıldırma olabilir mi

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Takas görmeden hiçbirşey denmez.

Şunuda görmek lazım. Takvimi biraz geri sarıp başlayalım.

- Bu kağıt 2.5 ta iken (Topicdede 2 3 kişi vardı bugünlerde onları göremiyoruz acaba ceza alanlarmı diye düşünüyorum) Gedik yatırım başta mal topluyordu. Daha sonra bir başladılar şelale şeklinde mal boşaltmaya 1.2 lere kadar geldik. Sonra 3 kişi 2 yıl süre ile ceza aldı spekülatif hareketlerden.
    - Ceza ile gedikteki satışda durdu. Tahminim bu kişiler ceza alacaklarını öğrendiler ve kar zarar bakmadan eldeki malı boşalttılar. Tahtada %50 düştü bir anda.
    - Bu hisse haber gelmemişken ortada beklerken 2-2,5 arasında iken şimdi 1,5 da pati çekiyor. Tahtayı şelaleye çeviren grupda artık yok. Takas görmeyince birşey denmiyor ama tahtayı götürecek bir ekip varmı yada tahtaya birilerimi girmeye çalışıyor mal devrimi var bilmek zor. Dünkü 10 milyon lotluk hacim bu tahta için fazla. ŞAyet 20 milyon lot halka açık ama bunun gerçek manada kaç lotu halka açık

Sonuç itibarı ile bu tahta sabırtahtası. Beklentisi var. Şirket batmak üzere. Batmamak için çırpınıyor. Kendini kurtarırsa ederine gelir. Moova faciası öncesi 6,5 TL lerde olan tahta. Dolar 1,5 yda 2 TL dir belki o tarihlerde bakmadım. Şrket satıştan güzel bir gelir elde eder ve kendini düze çıkarmaya başlarsa yeni zirve görürüz diye düşünüyor ve bekliyorum. Bu yatırım tavsiyesimidir asla. O kadar aklımız olsa 2 senedir bu hissede zararda beklemezdik
    Kürşat ve 40 çerisi başkaldırıyor ise çine ve esarete senin neyin eksik...

2.  Alıntı Originally Posted by Black Dragon Yazıyı Oku
    Takas görmeden hiçbirşey denmez.

Şunuda görmek lazım. Takvimi biraz geri sarıp başlayalım.

- Bu kağıt 2.5 ta iken (Topicdede 2 3 kişi vardı bugünlerde onları göremiyoruz acaba ceza alanlarmı diye düşünüyorum) Gedik yatırım başta mal topluyordu. Daha sonra bir başladılar şelale şeklinde mal boşaltmaya 1.2 lere kadar geldik. Sonra 3 kişi 2 yıl süre ile ceza aldı spekülatif hareketlerden.
    - Ceza ile gedikteki satışda durdu. Tahminim bu kişiler ceza alacaklarını öğrendiler ve kar zarar bakmadan eldeki malı boşalttılar. Tahtada %50 düştü bir anda.
    - Bu hisse haber gelmemişken ortada beklerken 2-2,5 arasında iken şimdi 1,5 da pati çekiyor. Tahtayı şelaleye çeviren grupda artık yok. Takas görmeyince birşey denmiyor ama tahtayı götürecek bir ekip varmı yada tahtaya birilerimi girmeye çalışıyor mal devrimi var bilmek zor. Dünkü 10 milyon lotluk hacim bu tahta için fazla. ŞAyet 20 milyon lot halka açık ama bunun gerçek manada kaç lotu halka açık

Sonuç itibarı ile bu tahta sabırtahtası. Beklentisi var. Şirket batmak üzere. Batmamak için çırpınıyor. Kendini kurtarırsa ederine gelir. Moova faciası öncesi 6,5 TL lerde olan tahta. Dolar 1,5 yda 2 TL dir belki o tarihlerde bakmadım. Şrket satıştan güzel bir gelir elde eder ve kendini düze çıkarmaya başlarsa yeni zirve görürüz diye düşünüyor ve bekliyorum. Bu yatırım tavsiyesimidir asla. O kadar aklımız olsa 2 senedir bu hissede zararda beklemezdik
    Teşekkürler

3. Bir not daha tahtanın dolar zirvesi 4.22$ mış. Şuan 0.328$

İnsan vay be diyor sadece . Şuan doalr zirvesini görse hep beraber köşe olurduk.

4. Tavan gelir mi ;;))

Alıntı Originally Posted by Black Dragon Yazıyı Oku
    Bir not daha tahtanın dolar zirvesi 4.22$ mış. Şuan 0.328$

İnsan vay be diyor sadece . Şuan doalr zirvesini görse hep beraber köşe olurduk.
    Zor artık bence, o zamanlar USD'ın da çok düşük değerde olduğunu unutmamak lazım. Hatta yıllık enflasyon verisi hesaba katıldığı zaman olması gereken değerin çok gerisinde olduğu da görülüyor.

6.  Alıntı Originally Posted by sadic Yazıyı Oku
    Tavan gelir mi ;;))

Kafamı yukarı kaldırıyorum tavanı görüyorum o yetiyor Bu tahtada tavan beklerken taban bile gelebilir. Onun için çok takılmayın.

Dolar kuru ile eski tavanı denese ortalama 21 TL eder. Oda 800 milyon piyasa değeri. Borçları öder eski haline dönerse (600 milyon civarı toplam malvarlığı ile hesaplayınca tabi borçlar düşülmemiş hali ile. Borçlar sıfırlandı larak ohesaplıyoruz) olmayacak birşey değil gibi. Ama bizmi görürüz çocuklarmı torunlarmı orasını bilemem

7. Bence sen satmadan gelmez.... Spek senin lota göz dikmiş 😱😨😬

8. Bencede

Sayfa 185/332 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •