Sayfa 192/332 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292 ... SonSon
Arama sonucu : 2652 madde; 1,529 - 1,536 arası.

Konu: SKTAS - Söktaş

1. hisseye küçük yatırımcı ilgisi yok
    sabah alış ile gelmedi
    kısaca spek ne yaparsa o 1.5 de tavanda
    zaten takip edende yok hisseyi

2. İşimiz bu spege kaldıysa 😵😵😵 adamların tek derdi kıyıda köşede kalmış ky avlamak... Yoksa götürmek istese dün devre kestikten sonra aldırmadan tavana kitler peşine de bugün yürür giderdi! Ama tek dertleri gariban avlamak maalesef. Sen sat diyor önemli değil 2-3 yıl zararda beklemissin sat ben de alıp götüreyim! Yoksa alamadi mi hacimsiz dibe vurup bekleyip alttan alacam diye ugrasiyor bu sefer!!!

Alıntı Originally Posted by Fibon@cci Yazıyı Oku
    İşimiz bu spege kaldıysa ������ adamların tek derdi kıyıda köşede kalmış ky avlamak... Yoksa götürmek istese dün devre kestikten sonra aldırmadan tavana kitler peşine de bugün yürür giderdi! Ama tek dertleri gariban avlamak maalesef. Sen sat diyor önemli değil 2-3 yıl zararda beklemissin sat ben de alıp götüreyim! Yoksa alamadi mi hacimsiz dibe vurup bekleyip alttan alacam diye ugrasiyor bu sefer!!!
    Bu hissede ciddi bir zarar ile bekleyen bir ky grubu mevcut. Zaten bu kişiler zararı sineye çekmiş ve yıllardır bekleyen bir grubu oluşturduğu üzere, bu tür ayak oyunlarına kanıp hisseyi yamyamlara kaptırmaz düşüncesindeyim. Ya hep birlikte kazanılacak, ya da bu spek de bizim gibi bu işten zararla çıkacak. Bekleyip göreceğiz.

4. spek bakıyor alıcı yok yalandan yukarı toparlıyor!!! götür la götür 2 yıl bekleyen adam sana yalandan aşağı yukarı kıvırıyorsun diye malını zararına verir mi

5. Spek alıcıyı bulsa direk yıkar malı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    sen öyle san
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    ihaleye cıkıcam diyorsun şirketin piyasa değerine bak arsa kadar.. bi el at bu kadar hacim spor için mi ..
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    1,8x kapanış ve kalıcılıkta asıl hareket başlar gibi.. sende özbal gibi gitmeni istiyorum cok sey istyiyorum

Sayfa 192/332 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •