Special Days Image
Sayfa 203/332 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon
Arama sonucu : 2652 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: SKTAS - Söktaş

1. toplum ve yatırımcılar olarak sadece şikayet ediyoruz sövüyoruz. iyi de arkadaşlar bu işin sorumluluğunu neden şirketten kimse sormuyor mesela alın size Yatırımcı İlişkilerinin telefon numarası: 02565182255 DAHİLİ 779 Ahmet CAN ı arayın sorun! sen sormazsan ben sormazsam kusura bakmayın kimse ağlamasın!

2. arkadaşlar ihale gerçekleşmiş teklifler varmış ve şu anda teklifler değerlendirme aşamasındaymış. bilginize

3. Teşekkür ederiz uludağ beklemeye devam o ç lerden hala açıklama yapılmadı.

4. Walla yazan olmayınca insan ümitsizliğe kapılıyor. Teşekkür ederiz

Sktas ne yapacak bakalim

5. adamlardaki rahatlığa bak, soruyorsun niye açıklama yapmıyorsunuz? " şey efendim danışmanlarımıza sorduk şuan için yapmaya gerek yok dediler" Allah Allah senin danışman dediğin spek olmasın? niye peki " efendim teklifleri değerlendiriyor yönetim kurulumuz sonrasında duruma göre açıklayacaz" artık yerseniz! bunların derdi bence piyasadaki son malları bu belirsizlikte tokatlamak ben başka bir amaçlarının olduğunu düşünmüyorum

YTD.

Arkadaşlar merhaba, lütfen siz de SPK'ya şikayette bulunun. Az önce ben sonuç cümlesi "Söz konusu firmanın SPK kural ve tebliğlerine aykırı davranışı ve yatırımcı mağduriyeti yaratmak üzere bilinçli hareket edilmesinden ötürü, cezalandırılmasını talep etmekteyim." şeklindeki metin ile ilettim şikayetimi.

Selamlar

7. Özel Durumlar Tebliği'nin (II-15.1) 23. Maddesinin 7. Fıkrası Gereğince 11.07.2018 tarihli Özel Durum Açıklamamıza İlişkin Güncelleme
    İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Evet (Yes)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    11.07.2018

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    11.07.2018 tarihli açıklamamızda yer alan gayrimenkul projesine ilişkin halıhazırda devam eden araştırmalar, temaslar ve söz konusu özel durum açıklamasında bahsi geçen ihale çerçevesinde tarafımıza gelmiş teklif, talep ve önerilerin değerlendirilmesi devam etmektedir.

Konuyla ilgili gelişme olması halinde Sermaye Piyasası Mevzuatı hükümleri kapsamında kamuya gerekli açıklamalar yapılacaktır

8. Teklif varmış neden ne kadar olduğunu yazmıyolar acaba?

Sayfa 203/332 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •