Sayfa 257/332 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307 ... SonSon
Arama sonucu : 2652 madde; 2,049 - 2,056 arası.

Konu: SKTAS - Söktaş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,228
     Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Ne yazalık Hocam, bilanço ortada.
    Marjlar daralmış. Üretimden satışlar düşmüş...
    Tamamda,çoğu kez biz bu tip hareketlerin ters teptiğinide gördük,mesela örneğin,bmelk,batacak deniliyordu bende dahil,bir haber uçuru verdi,hisse devamlı 0.80-90 arası sürünüyordu,bugün 1.72 tavanda,yani eski günlerine dönüş yaptı,bu sadece bunda değil,bunun gibi çok örnekleri var,hisseyi 140 altına pek indirmiyorlar,demekki birileri bunu istemiyor,zamanında sanelde bunun gibiydi bunun fiatındaydı,iyi bir çalışmaylan hisseyi 5 üstüne taşıdılar,bmelk ve sanele çok takıldım,çok kazanmasam bile %25 bana yeterli geldi,işi sağlama almak için böyle yaparım genellikle,ben uçacak,kaçacak işleriylen uğraşmam,tamam katlamalı kazanabilirim,ama risk bana gelmez,ata sözü ne der,aza kanaat getirmeyen,çoğa hiç kanaat getirmezmiş...ytd.

Twitter'da takip ediyorum, gene birileri operasyona başladı. Bu işler bitmeden bir şey olacağı yok. Bu kadar dalgalanmanın olduğu yere düzgün yatırımcı gelmez. Y.T.D.

3. Kağıtta hareket var ama buralar bomboş güzel demek ki daha gidici.

4. A.k. sktaş speği . 1,70'i kırdıramadın bir türlü

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,228
    Bazıları başka net forumlarında uçacak,kaçacaktan bahsediyor,neymiş Avrupa fiarmalarıylan anlaşma yapmış

6.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bazıları başka net forumlarında uçacak,kaçacaktan bahsediyor,neymiş Avrupa fiarmalarıylan anlaşma yapmış
    Biraz daha detay verir misiniz? Nasıl bir anlaşmadan bahsediyorlar

7.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bu yazışmaların geçtiği forumların linkini bizimle paylaşır mısınız?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

8. tek işleri yatırımcı sss olan patron müsveddelerinin zihniyeti değişmedikçe daha çoook sürünür bu hisseler! tek dertleri arsa proje işini bağlamadan önce süründürebildikleri kadar süründürü toplayabildikleri kadar toplamak zaten o gün geldiğinde de kimse o fiyatlardan almaya cesaret edemez. ulan der ky "alacak adam daha 1 ay önce 15x lerden gezen hisse buralardan alınır mı" bakın by demiyorum çünkü eni sonu bir tahtacıyla anlaşıp götürürler karekterini ssss... abi bu aqw borsa fiyatını bu kadar ezip onca güzel haberin içine ssçp manüple edecektiniz niye borsaya kota oldunuz? yani yıllardır zararda bekleyen yatırımcı satınca siz o paranın hayrını mı göreceksiniz? ssss görürsünüz ssss

Sayfa 257/332 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •