Sayfa 302/332 İlkİlk ... 202252292300301302303304312 ... SonSon
Arama sonucu : 2652 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: SKTAS - Söktaş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,352
    Tekrar bedelliye gitmiş,bu daha yeni gitmemişmiydi ?,ozaman vardık,peşi trade yaptırmıştı bize 2.30 maliyelen 3 üstünden okutmuştuk,bölünme sonunda yine 2.30 seviyesinde...Bedelli demek borsada soygun demek,yani ky çarpmak babında

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,352
    2.13 görüldü bugün anında toplandı,bunlardan biriside bendim 30 maliyeti 18 yaptım 2.38 tavan kapattı,ilginç,neden birden 2.13 yapıp peşi 38 tavan çektiki ?,neyse ufak bir trade yaptık bunda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    yatırım fonları takasta zirveyi ele geçirdi.. bakalım filmin sonu nasıl bitecek..bir fon bu kadar yüklendiğine göre bildikleri bekledikleri bir sey vardır diyorum içimden.. acaba ortaklığı bu kez başarabilirler mi Efeler arzı öncesi
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

4.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    yatırım fonları takasta zirveyi ele geçirdi.. bakalım filmin sonu nasıl bitecek..bir fon bu kadar yüklendiğine göre bildikleri bekledikleri bir sey vardır diyorum içimden.. acaba ortaklığı bu kez başarabilirler mi Efeler arzı öncesi
    Vardır yatırım fonlarının bir bildiği
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

5. benden başka hisse de başkaları da varmış

foruma kimse yazmayınca bende zannediyordum ki bir tek bende var

bedelli sonrası 2.23 ortalamayla aldım , tahtalar ayrıştığında

bol kazançlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    şirketin son gönderdiği bilancodak üretim satış vs karlılığı dikkate alırsak, bu son bedelli ile ciddi oranda kaynakta sağladı, muhtemelen yıllar yılllaaaar sonra 9 aylıkta kar açıklayacak gibi görünüyor, ayrıca efelerin halka arz ve ortaklığı ile iligli gelecek kaynalrda karlılığı devam ettirirse artık uyuyan dev uyanır inşallah ciddi bir mali hata yapmazlar.. yanlış yatırım vs gibi ( moova )
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

7.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    şirketin son gönderdiği bilancodak üretim satış vs karlılığı dikkate alırsak, bu son bedelli ile ciddi oranda kaynakta sağladı, muhtemelen yıllar yılllaaaar sonra 9 aylıkta kar açıklayacak gibi görünüyor, ayrıca efelerin halka arz ve ortaklığı ile iligli gelecek kaynalrda karlılığı devam ettirirse artık uyuyan dev uyanır inşallah ciddi bir mali hata yapmazlar.. yanlış yatırım vs gibi ( moova )

sayın ümit . bedelliyle şirket bünyesini güçlendirdi ,borçların ödenmesinde elini rahatlattı

efeler çiftliğinin halka arzı ise şirkete ivme kazandıracaktır

tarım ve hayvancılık şuan dünyada en popüler yatırım araçlarından birisi

güzel yönetilirse 3 dört yılda kendi kendini amorti eden yatırım aracı

sıkıntısı pd/dd değerinin biraz yüksek olması

dikkat çeken olay yatırım fonlarının kısa zamanda en yüksek paya sahip olması

bi oluşum var hayırlısı artık bol kazançlar

Sayfa 302/332 İlkİlk ... 202252292300301302303304312 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •