Sayfa 312/332 İlkİlk ... 212262302310311312313314322 ... SonSon
Arama sonucu : 2652 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: SKTAS - Söktaş

1. Faaliyet raporu kesinlikle okunmalı....
    Burada yer alan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Yatırımcının mali durumuna veya risk ve getiri tercihlerine uygun olmayabilir.

2. Paylaşım için teşekkürler Sn. bdayım, benim için çok faydalı oldu.

3. Sanirim sirket arsasini satisa cikarmis, bu satis olur ise bence cok olumlu. Borclar kapanarak buyume hizlenebilir. Ek olarak bedelli yapildi. Buradan da bir 140 milyon gelir, efeler de arz olur ise pd/dd 1 in altina dusebilir gibi. Tahmin olarak yazdim detayli analiz edebilecek arkadaslar var ise guzel olur. Screenshot_20211104_141721.jpg

LYA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by alexis Yazıyı Oku
    Sanirim sirket arsasini satisa cikarmis, bu satis olur ise bence cok olumlu. Borclar kapanarak buyume hizlenebilir. Ek olarak bedelli yapildi. Buradan da bir 140 milyon gelir, efeler de arz olur ise pd/dd 1 in altina dusebilir gibi. Tahmin olarak yazdim detayli analiz edebilecek arkadaslar var ise guzel olur. Screenshot_20211104_141721.jpg

bu haber öyle sıradan bir haber değil kap a düşerse tadından yenmez

teşekkürler sayın Alexis

5. Yatirimci iliskilerine de detayli bir soru ilettim, alinmis bir yk karari var mi, satis ilani gercek mi, kap duyurusu yapilacak mi diye, donus olunca yazarim, genellikle 3 gunde donus yapiyorlar.

6.  Alıntı Originally Posted by alexis Yazıyı Oku
    Yatirimci iliskilerine de detayli bir soru ilettim, alinmis bir yk karari var mi, satis ilani gercek mi, kap duyurusu yapilacak mi diye, donus olunca yazarim, genellikle 3 gunde donus yapiyorlar.

emlakçıyı aradım soktaş ın arazısi dedi

yatırımcı ilişkilerinden sorumlu Senem hanımı aradım

şuan meşgulmüş bana geri döneceğini söyledi santraldaki arkadaş

7. hissenin çok hikayesi var ama çokta baskı var tahtada benim acelem yok spek

Sayfa 312/332 İlkİlk ... 212262302310311312313314322 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •