Special Days Image
Sayfa 323/332 İlkİlk ... 223273313321322323324325 ... SonSon
Arama sonucu : 2652 madde; 2,577 - 2,584 arası.

Konu: SKTAS - Söktaş

1. Vergi beyanıyla gelen tabanı görünce dikkatimi çekti forumda da kimse yokmuş. Bu gün mü atar bilançoyu yarın mı?

2.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Vergi beyanıyla gelen tabanı görünce dikkatimi çekti forumda da kimse yokmuş. Bu gün mü atar bilançoyu yarın mı?
    Genelde son gün bilançoyu göndermeyi tercih ediyorlar.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

3. Ölmüş ama ağlayanı yok.
    Yalanın evrensel olduğu bir zamanda, gerçeği söylemek devrimci bir eylemdir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,373
     Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    sabah beri iki hisse inceliyorum ikisinde de son grafik sizden gelmiş geride kalan at arıyorum temeli olan bu atlar bizi şampiyon yapar mı yoksa geride mi kalırız yine bakalım
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

3.08 önemli..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6. kuşlu sitede bunu konusuyorlar mal mı çıkacaklar acaba?

7. İzmir Ticaret Borsası, Ulusal Pamuk Konseyi ve İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği'nin iş birliği ile GMO FREE Turkish Cotton ibaresinin Garanti Markasının olarak tescil edildiğini ve markayı yönetmek için GDO'suz Pamuk A.Ş.'nin kurularak tüm sistemin Türk tekstil ve konfeksiyon ürünlerinde bu sürdürülebilir markayı taşımaya hazır hale getirildiğini belirten Barış Kocagöz, "Bu değerli projeyi alıp ürünlerine marka yapmayı görev bilen ve aldıkları bayrağı Türk tekstili adına en iyi noktalara taşıyacaklarına inandığımız Orta Anadolu Tekstil ve Söktaş Tekstil'i kurumum ve ülkem adına tebrik ediyorum. Gösterdikleri öncülük ülkemiz tekstil sanayisinin lider kuruluşlarından beklenen öncülüktür." dedi

Sayfa 323/332 İlkİlk ... 223273313321322323324325 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •