Special Days Image
Sayfa 52/332 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 2652 madde; 409 - 416 arası.

Konu: SKTAS - Söktaş

1. ceaszede teşekkürler paylaşımlar için..

2. haber dün gelmiş ama kimse burda paylaşma ve yorumlama gereği duymamış nedense,ben yine de paylaşayım forum kayıtlarına geçsin

Şirketimiz Yönetim Kurulu 15.06.2017 tarihli toplantısında;

%99.99 oranında hissedarı olduğumuz Efeler Çiftliği Tarım ve Hayvancılık A.Ş. ünvanlı bağlı ortaklığımızın sermayesinin 32.082.735 TL'den 47.082.735 TL'ye artırımına katılmaya ve artışın tamamının söz konusu bağlı ortaklığımız nakit alacağından karşılanmasına karar vermiştir.

3. Dünkü haberi yorumlayacak kimse yok mu

SM-G850FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Arkadaslar forum da kimse yok galiba

SM-G850FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bir ihtimal, yapılan sermaye arttırımı ile halka arz hazırlığı yapılıyor olabilir,,,zira efeler çiftligi değerli bir iştirak nerden baksanız 200 milyon tl üzerinden halka arz edilir,,,sermaye 42 milyon olduguna göre demekki 5 tl civarında bir hisse fiyatı olur ,arttırılan sermayeyi halka açsanız 15* 5 =75 milyon bir kaynak yaratırki buda bizim için çok iyi olur,,,,

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

6. Muhtemelen böyle bir halka arzı da İŞBANKASI yapar,,,,ÜNLÜ MENKUL de diğer bir yüklenici olabilir,,,

7. Bunlar % 20 gibi bir ihtimaldir,,,hiçbir yatırımcı bu sermaye arttırımından bir şey beklentisine girmesin,,,olursa SÜRPRİZ olsun,,,,

Yılbaşından 16 haziran cuma gününe kadar hisse performansları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 52/332 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •