Sayfa 225/332 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325 ... SonSon
Arama sonucu : 2652 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: SKTAS - Söktaş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by fenerlibaris Yazıyı Oku
    arsa işi bu dönemde zor ama efeler altın değerinde şu an. Ben orada bir hareket bekliyorum.
    bence boşa bekleme çünkü bu satış ile borc yapısı düzelecek, efeler gizli hazine kalmaya devam edecek dokuma ve tekstil birleşti yeniden değerlenen , borçları düzene giren karlı söktaşın ederini göreceğiz inşallah..
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

2.  Alıntı Originally Posted by fenerlibaris Yazıyı Oku
    Yahu yazıyorsunuz da boş yazıyorsunuz, dolaşımda ne kadar hisse var bir bakın bakalım. Sonra gelen parayı hisse başına bölün, kağıdın yükselmesi çok normal fakat sonraki adımlar daha da yukarılara gidip gitmeyeceğinin göstergesi olacak. Yönetim son iki yılda çok büyük bir kıvraklık gösterdi daralan kredi pazarında kısa vadeli borç yükünü uzun vadeliye çevirerek. Bir de üzerine bu işlem gerçekleşti. Bakalım önümüzdeki günler neler gösterecek. Bardağa boş tarafından bakmayın. Herkese bol kazançlar. Y.T.D.
    Söylemek istediklerimin bir kısmını açıkladınız. Yazdığım yazıyı farklı bir yerlere çekmek isteyen nesli ye cevaben yazdım.Hisseyi düzeltmek için gayretler var.Aynen katılıyorum.Umarım böyle bir şirket ve çalışanlarıyla hep kazanır. Bizlerde...

3. a1 açıkta el atında batıralım şunu yoksa kagıdı aşagı verecek

4. Ben uzun uzun bakarım. Aylık ve haftalıkta düşen kanalı 1.80 olarak görürüm. Bugünkü hacimi görürüm. İnşallah bu hacimle kanal kırıldı derim. Açıkmış kapalıymış dahada bakmam. Böyle sığ tahtada açığa yüksek lot veren varsa mutlaka başka kurumda malı vardır. Yoksa yemez açığa yüksek mal vermek.
    Kürşat ve 40 çerisi başkaldırıyor ise çine ve esarete senin neyin eksik...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    A1 kapital inşallah 3 tl den kapanır açığın
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

6. Vbts gelmemesi enteresan daha ne olması lazım

7. Geriye dönük baktım hacim rekoru kirmis gibi.Haftaya golden cross olma ihtimali yuksek.

HUAWEI TAG-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. ınvestıng adlı sıteye gıren ve hısseyı adeta ovgu pazarına cevıren ınsanlar korkutuyor sadece.....aynı ovguler kelımesı kelımesıne de burada yazılmıs....korkutucu olanı bu...
    yoksa sırketın son gelen haberıyle pıyasa degerı bellı oldu orada sorun yok....

anıden bu kadar ovme ne anlama gelıyor ....
    haber geldıgı gun bunlar bellıydı bırsey yazmıyorlardı bugun yazmaya baslamıslar.burada da orada da aynı cumlelerle....

noktasına kadar aynı cumleler kurulmus heryerde...tek dusundugum budur...temelle ılgılı hıcbır sıkıntı yok..er gec ederını bulur temele gore

Sayfa 225/332 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •