Sayfa 329/332 İlkİlk ... 229279319327328329330331 ... SonSon
Arama sonucu : 2652 madde; 2,625 - 2,632 arası.

Konu: SKTAS - Söktaş

Allah izin verirse 14.4.23 tarihinde Genel Kurul içinde Söke'de olmayı planlıyorum.

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    14.4.23 de genel kurul var, katılmayı planlıyorum

2. Şu aşama mı? Varlık satışı yaptılar yine de beli doğrultamadılar. 2020-2021 bedelli. Her sene bedelli mi olur. Açıklık payı yarıdan fazla zaten. Adamlar bedava kaynakla şirket yönetiyo yine de olmuyor. Şu efeler arzı muhabbetine ufak bir miktar girmiştim ama o bile gözüme batmaya başladı artık

Alıntı Originally Posted by PATRIOT Yazıyı Oku
    Bedelli süreci ve bu belirsizlik baskı yaratıyor hisse uzerinde. Bir an once belli olsa da rahatlasak Topluluklara baktigimda ise bedelli reddedilirse hisse yükselecek, onaylanir ise biraz düşecek gibi bir düşüncenin hakim oldugunu gördüm. Bedelli kotu birsey algısı var topluluklarda ama su asamada soktas icin iyi birsey aslinda

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

detaylı ve güzel bir genel kurul oldu.

4. Sn Hayek detaylarda neler konuşuldu paylaşman mümkün mü?
    Bilgiye ulaş aklını kullan tavsiyelere uyma

detaylı uzun olur ama özetlersek

genel anlamda efeler çiftliği üzerine konuşuldu ! efeler çiftliğinin geçmişten gelen sorunları üzerinde analizler yapıldı. mevcut durumu için yorumlama oldu.

efeler çiftliği yatırımcılara gezdirildi.

en önemlisi kısa ve orta vadede efeler çiftliği halka arzı rafa kalkmış, böyle bir tasarruf yok. ama farklı alternatifler olursa açıklar.

tekstil tarafında işlerin iyi gittiği ifade edildi. marjlar konusunda sıkıntılar olsa da bir önceki çeyreğe göre bir miktar brüt marj artışı olabilirliliği üzerinde duruldu.

şirket geri alım veya ortakların geri alımı soruldu ! kesinlikle ortaklar veya şirket geri alım yapmayacak denildi. böyle bir tasarrufları yok.

spk dan bedelli'den olumlu dönüş bekliyorlar.

finansal borçları azaltmaya çalıştıklarını ifade etti. bu hali ile şirketin piyasa değerinin çok da yükselmesini beklemediklerini ifade ettiler.

gibi gibi

konu çok ama şirkette yeni bir şey yok. mevcut sorunların bir kısmı aşılmış ama tünelin ucundaki ışık görülmüşe benzemiyor.

bakalım nasip artık
     Alıntı Originally Posted by Kartalmrx Yazıyı Oku
    Sn Hayek detaylarda neler konuşuldu paylaşman mümkün mü?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,298
    1 sene önceki fiatlarda,alınırmı 3,42,bana göre alınır bir kenarda bırakılır ytd

7. ben de yeni girdim odaşa. hedefim 12 tl. bu yıl 200 milyon kar bekliyorum

odaş ? sktaş forumunda alakasız durmuyormu ?
     Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    ben de yeni girdim odaşa. hedefim 12 tl. bu yıl 200 milyon kar bekliyorum

Sayfa 329/332 İlkİlk ... 229279319327328329330331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •