Sayfa 223/332 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon
Arama sonucu : 2652 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: SKTAS - Söktaş

1. Söktaş 2 gün üst üste tavan yapmış. İmkansızı başarmış ama topicte kimse yok. Herhalde kağıda inancı olan kimse kalmamış.
    Kürşat ve 40 çerisi başkaldırıyor ise çine ve esarete senin neyin eksik...

2. ASIL KONU SUDUR.BIR KEZ BIR ARKADAS YAZMIS BEN DE BELIRTEYIM ...

''Satılan finansal duran varlığın, ortaklığımızın kamuya açıklanan son finansal tablosundaki sermaye eliminasyonu sonrası özkaynaklarının Grubun kamuya son açıklanan finansal tablosundaki aktif toplamına oranı yaklaşık %12 olacağı hesaplanmaktadır.''

BU SATIŞ ORTAKLIGIMIZIN SON MALI TABLOSUNDAKI AKTIF TOPLAMININ YUZDE 12'SINE TEKABUL EDER.....
    YUZDE YUZUNU SIZ TAHMIN EDEBILIRSINIZ ARTIK..
    KACA SATILMISTI?SATILAN RAKAM ORTAKLIGIN AKTIFLERININ YUZDE 12 SI DAHA DIYOR...TAMAMI MILYAR...BAKANLIK BUTCESI GIBI....

YENI UYANDILAR ............................

3. Sizi yanıltmak istemem fakat geçmiş yıl zararları ve finans giderleri toplamı 310 000 000tl
    çok uzay hareketi beklemeyin derim. Bundan sonra şirket yapılandırılıp düzlüğe çıkacaktır. Birde elinde arsalar olması lazım.Bundan sonra sürdüreceği gelecek çok önemli. Daima kazananlardan olun...

4.  Alıntı Originally Posted by kimyacı hasan Yazıyı Oku
    sizi yanıltmak istemem fakat geçmiş yıl zararları ve finans giderleri toplamı 310 000 000tl
    çok uzay hareketi beklemeyin derim. Bundan sonra şirket yapılandırılıp düzlüğe çıkacaktır. Birde elinde arsalar olması lazım.bundan sonra sürdüreceği gelecek çok önemli. Daima kazananlardan olun...
    yanıltıyorsun..kapa gonderılen acıklamadan spk dan daha ıyı bılıyorsun herhalde....
    O rakamlar spk denetımınden de bagımsız denetımden de gecıyor.
    Dupeduz yanıltıyorsun...
    Bız dıyoruz sırketın aktıf toplamının yuzde 10 u 125 mılyon yuzde yuzu mılyar..bu acıklamayı kapta gorursun...hala gecmıs donem borcları dıyorsun..fınansman gıderı dıyorsun.o satıs nıye yapıldı haberın var mı?
    GECMIS YIL ZARARLARINI ZATEN FINANSMAN GIDERI OLUSTURUYOR.IKISI ICICE GECMIS HABERIN VAR MI ?ONDANDA YOK.AMA BILGI OLMADAN MILLETI PANIGE IYI SEVKEDIYORSUN...
    YARIN SENIN YUZUNDEN MILLET SATIP KACAR SONRADA KAGIT GIDERSE ALACAGIN AHLARI BEDDUALARI HESAPLADIN MI INANCIN VARSA?
    ...allahtan korkun..gunahtır.....colugunuz cocugunuz yok mu sızın.ah almayın yazıktır....
    Dupeduz malı tablo okumayı bılmeden algı yaratıyorsun....ulan mılletın uc kurusu bu kadar mı degerlı be sızın ıcın...bılmıyorsan sus be kardesım..carı oran lıkıdıte oran duydun mu hayatında.
    Yazıklar olsun ....

Arkadaslar sız boyle tıplere degıl kapa gelen habere bakın.ben degıl kapta yazıyor ...aktıf toplamının 10 da bırıdır bu satıs dıye.yaklasık 125 mılyon onda bırı.tamamını sız dusunun ve hepsı finansman gıderlerıneverecekler o yukten kurtulacaklarmıs.

Kapta yazıyor kap'ta.....

5. Şirket batik fazla da ümitlenmemek lazim elde patlayabilir aman dikkat

SM-J200F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Özelden yazdım cevap göndermedin. Böyle tipler vs vs hakaret dolu şeyler yazdın.Herkes senin kadar profesyönel değil. Kap a gönderilen haberler , spk veya şirketlerin bilgilendirmeleri o kadar şeffaf ki. Bir çok hisse var haberleri verip hisse pazarlar. Ben dikkat edin dedim. Beni özellikle tanıyor gibi yazdın.

Yahu yazıyorsunuz da boş yazıyorsunuz, dolaşımda ne kadar hisse var bir bakın bakalım. Sonra gelen parayı hisse başına bölün, kağıdın yükselmesi çok normal fakat sonraki adımlar daha da yukarılara gidip gitmeyeceğinin göstergesi olacak. Yönetim son iki yılda çok büyük bir kıvraklık gösterdi daralan kredi pazarında kısa vadeli borç yükünü uzun vadeliye çevirerek. Bir de üzerine bu işlem gerçekleşti. Bakalım önümüzdeki günler neler gösterecek. Bardağa boş tarafından bakmayın. Herkese bol kazançlar. Y.T.D.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by balici Yazıyı Oku
    şirket batik fazla da ümitlenmemek lazim elde patlayabilir aman dikkat

sm-j200f cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    batık sensin
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Sayfa 223/332 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •