Sayfa 238/332 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288 ... SonSon
Arama sonucu : 2652 madde; 1,897 - 1,904 arası.

Konu: SKTAS - Söktaş

1. yapılan işlemlerden dolayı sizin de kusasınız geldi mi!!!!!!!!!!!!!! bunlar ne iğrenç hareketler yapıyorlar böyle aqw

2. açıkçı kim tahtacı kim oyuncu kim patron kim???? kimin kimi ssss belli değil bu nasıl tahta böyle arkadaş

3.  Alıntı Originally Posted by kelaynak Yazıyı Oku
    Açıkcılar , açıklarını HİSSEYİ indirip kaldırıp kapatıyor. Bir yandan da alttan alıp üstten veriyolar.1.69 dan çok mal topladılar.Birazdan yukarıya çekme ihtimalleri var diye düşünüyorum.YTD
    yorumdan 5 dakika sonra 1,69 dan 1.79 yaptı zalımlar.Sabah 1.67 den 1.82 , öğleden sonra 1.69 dan 1.79 Seans içi ne para kırıyolar ,uzun vadede oynayın arkadaşlar, al-sat çoğu yapamaz bu yüzden lotlarınız azalır.Bunlara lot kaptırmayın kendileri oynasın dursun.ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Fibon@cci Yazıyı Oku
    açıkçı kim tahtacı kim oyuncu kim patron kim???? kimin kimi ssss belli değil bu nasıl tahta böyle arkadaş
    hepsi aynı adamlar , patrondan habersiz bu kadar açık yapamazlar.ytd

5. men of boss diye bir film yapmak lazım bist için !!! sadece borsayla ilgilenenler izle bile iyi para kazanılır ) yoluna tükürdüklerim...

6. Söktaşta tahta yapıcı patronun ta kendisidir.Başka birini aramayın!Kendisi işçilerin maaşlarını buradan çıkarır.İmar planı değişiklikleri sırasında bulaştım bu hisseye bir süre taşıdıktan sonra şirket birleştirmelerinin,katlanan zarar bilançolarının ardından daha kötü bir şey çıkacak diye zararına satarak çıktım.Genel kurul raporlarını okursanız şirket ortaklarınada hisse satışı konusunda izin verdiğini göreceksiniz yarın birgün şu kadar hisse satışı yapılmıştır kap haberini okuyabilirsiniz uyarmak benden gerisi size kalmış

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by mehmets59 Yazıyı Oku
    Söktaşta tahta yapıcı patronun ta kendisidir.Başka birini aramayın!Kendisi işçilerin maaşlarını buradan çıkarır.İmar planı değişiklikleri sırasında bulaştım bu hisseye bir süre taşıdıktan sonra şirket birleştirmelerinin,katlanan zarar bilançolarının ardından daha kötü bir şey çıkacak diye zararına satarak çıktım.Genel kurul raporlarını okursanız şirket ortaklarınada hisse satışı konusunda izin verdiğini göreceksiniz yarın birgün şu kadar hisse satışı yapılmıştır kap haberini okuyabilirsiniz uyarmak benden gerisi size kalmış
    hisse fln satamazlar, lotlar kilitli duruyor takasta.. dolaşımda az bir lot var o lotları alıp açığa satıp hacim yapıyorlar..patronun bilgisi varsa kafasındada hedef vardır.. şunu unutmayın patronlar zirvede satar.. kasasına 125 milyon nakit giren hisse buradan satılmaz..
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

8. iyiki satmışım beklesek kardan zarar etcektik 10 bin cepte kaldı

Sayfa 238/332 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •