Sayfa 7/332 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 2652 madde; 49 - 56 arası.

Konu: SKTAS - Söktaş

1. Bu bildirimin anlamı nedir arkadaşlar?

2.  Alıntı Originally Posted by Black Dragon Yazıyı Oku
    Bedelli başlıyor artık. 27 Nisan-11 Mayıs arası. R ler 0.233 baz fiyat 1,87 olur
    Dostum işlem nasıl olacak katılmak isteyen ne kadar verip neye sahip olacak, katılmak karlı mı değil mi bu konuda bilginiz varsa biraz örnekle aydınlatabilir misiniz?

3. sktas.r diye bir hisse var portföyümde, alım satım yaptırmıyor, ama alıp satanları görebiliyorum derinlikte, belirtilen süre sonunda mı satılabilir?

4. neden gidiyor, bölünme çok düşük ve bildiğim kadarıylada bir beklenti de yok.
    anlamsız olmadı mı çıkış

5. iyi mi tavana geldi

6.  Alıntı Originally Posted by spk Yazıyı Oku
    sktas.r diye bir hisse var portföyümde, alım satım yaptırmıyor, ama alıp satanları görebiliyorum derinlikte, belirtilen süre sonunda mı satılabilir?
    Bende biraz R aldım. Bankacılık üzerinden alamadım. Telefon açtım yatırım kurumuma o şekilde aldım. Hesabımdaki normal söktaşlardan gelen R ler satılamaz durumda. T+2 den dolayı. Yatırum firmanızı arayıp alım satım yapabilirsiniz. Elinizdeki her bir R için 0,2688 TL ödenecek.

Söktaşda sermaye arttırımı bir beklenti değildi. Beklenti batıktan kurtulmak için yapacağı hamleler. Arsa onayı, olaki (imkansız gibi) efelerin satışı falan filan.
    Kürşat ve 40 çerisi başkaldırıyor ise çine ve esarete senin neyin eksik...

7. Normal hisselerimi sattım, sizce sktas.r hisselerini bekleteyim mi? Satışa göre 8-10 kat kademelerde alım girilmiş.

8. kusura bakmayın da bole o.cların kagıtlarını bi baslık altında yazalım ... ona gore kucuk yatırımcı olarak dikkatli olalım... 2.20 den eksi ye basacak ********

Sayfa 7/332 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •