Sayfa 115/332 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon
Arama sonucu : 2652 madde; 913 - 920 arası.

Konu: SKTAS - Söktaş

1. Merhaba Arkadaşlar,

Uzun süredir borsanın içerisindeyim. Şuanda da sizlerle ortağım ama burada kızan sinirlenen arkadaşları gördükçe ben de çorbada bir tuzum olsun ben de birşeyler paylaşayım istedim. Kendime göre oluşturduğum bir analiz neticesinde hisse senedi alıp satıyorum. Söktaş'ı da bu kriterler neticesinde almıştım ancak aradan hayli uzun zaman geçti. Senedi gün içerisinde vaktim oldukça derinlikli izliyorum ve haliyle birçok kanaat oluşuyor tecrübeler ışığında. Sizinle paylaşmak istediğim kısım ise asla bir senede aşık olmama gerektiği kuralını unutmamanızdır. Böyle bir aşk durumunda gerçekçi bakışınızı kaybeder, olumsuzluk ifade eden semptomları bile olumlu görmeye başlarsınız. Topluyor,bıktırıyor, falan ediyor filan ediyor düşünceleri bitmek bilmez. Gerçekçi olmak gerekirse elimizde finansal açıdan kötü göstergelere sahip bir hisse senedi var ve önümüzdeki bilanço döneminde de muhtemelen iyi bir tablo açıklamayacak. Söktaş kötü bir firma asla değil, birçok hikayesi olabilir olacak da. Ancak şu bir gerçek ki tahtayı yapan kimse şuanki gerçeği kullanıyor. Sizler de buna göre yatırım kararlarınızı gözden geçirip sabır eşiğinizi buna göre ayarlayınız.Ben ayarladım ve hedefime ulaşmadan vazgeçen bir yapıda değilim. Siz de bu gerçeklere göre hareket ederseniz hem kendinize hem de birikiminize daha az zarar vermiş olursunuz. Sağlıcakla kalın. İyi haftasonları diliyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by tam35 Yazıyı Oku
    SÖKTAŞ IN SAHİPLERİ KAYHAN LARIN YEM ÜRETİM FİRMASI AGRİTA NIN SÖKE NOVADA OUTLET E 800 METRE OLAN TESİSLERİNİN BULUNDUĞU ARAZİNİN İMARININ KONUT ALANI OLARAK DEĞİŞTİRİLDİĞİ VE 220 DÖNÜM OLAN ARAZİYE YAPILACAK KONUT SAYISININ 1500 CİVARINDA OLACAGI VE TAHMİNİ GELİRİN 560 MİLYON TL OLACAGININ PROJESİ... TIKLAYIN GÖRÜN....
    https://pamirsoyuer.com.tr/wp-conten...im_dosyasi.pdf
    Size zahmet biraz daha açar mısınız konuyu?
    Bunun bize tam olarak ne faydası var?
    SÖKTAŞ ın orda arsası mı var?
    Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

3. Yatırım tavsiyesi değildir...

S1453 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. twitterdan yapılan yorumlar ilginç olan birisi GALİP AGAyı çagırıyor?satış kademeleri guçlu olunca ihtimal dahlinde bence??

Gidecek olan hisse onu bunu beklemez ve gider. Yeter ki hissede bir ışık olsun. Bu hissede büyük yatırımcı korkmuş, uğramaz olmuş. Bir şirket bu kadar mı kötü yönetilir, zarar hep zarar, bıktı herkes. Y.T.D.

6. Aynen...satmak isteyen satsin...hisse diplerde ve sıkısma var...ve aylardan ekim...bakalim yon yukari olacak mi...

7.  Alıntı Originally Posted by ceaszede Yazıyı Oku
    twitterdan yapılan yorumlar ilginç olan birisi GALİP AGAyı çagırıyor?satış kademeleri guçlu olunca ihtimal dahlinde bence??
    Bu paylaşımın kime ne faydası var? Bize ne twitterda paylaşılanlardan...

8. [IMG][/IMG]

İşlem hacmi yerlerde...

Sayfa 115/332 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •