Sayfa 144/332 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon
Arama sonucu : 2652 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: SKTAS - Söktaş

1. B... Boğulursun inşallah patron..........

2. Arkadaşlar boş yere sinir harbi yapıyorsunuz. Bir şirketin bir değeri olsun. Eninde sonunda ederine gelir. Bu arada taven sana da bir çift lafım olacak. Hisse 1.90 lı fiyatlardayken hissenin düşebileceğini, gelecek olan bilanço ile de bunu kolaylıkla yapabileceklerini ben de belirtmiştim. Ama ikimizin üslubu arasındaki fark ortada. Ne hissenin düşebileceğini yazdığımda ne de bu mesajımdan dolayı insanlar bana kin duymayacaklar ama sen her mesajında tepki çekiyorsun çünkü burada şakşakçılık yapıyor gibi bir görüntün var. Her neyse her koyun kendi bacağından asılır. Gün gelir devran döner keser döner sap döner. Yazmışken hisse hakkındaki güncel görüşlerimi de paylaşayım. An itibariyle borsanın artıya geçmesiyle birlikte düşen hisse senetlerinde toparlanmalar mevcut. Söktaş bu duruma ayak uyduracağını sanmıyorum. Nedenine gelince ben kararlarımı alırken kendimi spek yerine koyarım. Ben spek olsaydım Borsa düşerken düşen söktaşı borsa çıkarken çıkartmayarak yatırımcıların son sabrını da zorlardım. Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

3. Bugün de kırmızı kapatırsa 13.işlem gününü de kırmızı mumla kapatmış olacak ki borsada fırtınalı günlerde dahi bu denli kırmızı mum yakan başka hisse yoktur herhalde.

TÜSİAD Başkanlığı da yapmış olan patronun basiretsizliği ortada. Bir mum da ona yakmak lazım.

4. Alsın şirketini ta...................... ....... ........ Cibiliyetsiz

5. Sırketımızın 21 kasım 2017 tarıhınde yapmıs oldugu yonetım kurulu toplantısında pıyasalarda meydana gelen dalgalanmaların sasa polyester sanayı a.s. Hıssesınde olusturdugu fıyat nedenıyle, sasa polyester sanayı a.s. Olarak azamı 50.000.000 tl`ye kadar sasa hıssesı gerı alımı yapılması kararlastırılmıstır.

Patronun da şereflisi. Namuslusu lazım... Söktaş fravununki gibi değil

6.  Alıntı Originally Posted by baba yorgun Yazıyı Oku
    Sırketımızın 21 kasım 2017 tarıhınde yapmıs oldugu yonetım kurulu toplantısında pıyasalarda meydana gelen dalgalanmaların sasa polyester sanayı a.s. Hıssesınde olusturdugu fıyat nedenıyle, sasa polyester sanayı a.s. Olarak azamı 50.000.000 tl`ye kadar sasa hıssesı gerı alımı yapılması kararlastırılmıstır.

Patronun da şereflisi. Namuslusu lazım... Söktaş fravununki gibi değil
    sasa polyester sanayı a.s. ile sktaş şirketin arasındaki bağ nedir?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

7. şerefli patron ile ******** patron nasıl olur örnek vermiş dostum.

8. Bende emkel ve sktas için pusuda bekliyorum

Sayfa 144/332 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •