Sayfa 8/332 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon
Arama sonucu : 2652 madde; 57 - 64 arası.

Konu: SKTAS - Söktaş

1. Bu kagıt bir günde 2 tavan yapıp akşama taban olmuş bi kagıtdır sabahki fiyata dönerse şaşırmam 5 yıldır iyi belledi beni alacak satacak arkadaş iyi araştırıp girsin veya girmesin yazdıklarım kesinlikle ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by paulharris Yazıyı Oku
    kusura bakmayın da bole o.cların kagıtlarını bi baslık altında yazalım ... ona gore kucuk yatırımcı olarak dikkatli olalım... 2.20 den eksi ye basacak ********
    Tebrik ediyorum, aynen dediğin gibi oluyor. Y.T.D.

3. 2.20 deki satıslarını bi tarafına sokar mı acaba bugun... yoksa sokmaz yarını mı bekler..

neyse tavana koydum 5 bin lotumu alsın tepe tepe kullansın...

4. a1'i tmsf el koysun bence. herkes pis işini bunun üzerinden yapıyor.

yatırım tavsiyesi olarak almayınız. sadece beni baglar.

5. Elinde sktas olanlar ne zaman rüchana dönüşecek süreç nasıl işleyecek..normal sktaşları yarın satabiliyor muyuz mesela bilgisi olan?

6. Arkadaslar sktas.R hisselerini satmalimiyim, yoksa parasini verip satin mi alayim?

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

evet birinci tur bitti...şimdi yeni turu bekleme zamanı 1,94 civarı yeni alım yeri gibi...tabii biraz buralarda oyalanacak .1,9-2 arasında gider gelir....

imar dururmu ile ilgili 11.nisan daki görüşme ertelenmiş...tasarı tekrar imar plan komisyonuna gönderilmiş...bir takım düzenlemelerden sonra tekrar meclis gündemine alınıp görüşülecekmiş...

Sayfa 8/332 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •