Sayfa 9/332 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 2652 madde; 65 - 72 arası.

Konu: SKTAS - Söktaş

1.  Alıntı Originally Posted by tam35 Yazıyı Oku
    imar dururmu ile ilgili 11.nisan daki görüşme ertelenmiş...tasarı tekrar imar plan komisyonuna gönderilmiş...bir takım düzenlemelerden sonra tekrar meclis gündemine alınıp görüşülecekmiş...
    Bu bilgi nerede yazıyor hocam?

Alıntı Originally Posted by spk Yazıyı Oku
    Bu bilgi nerede yazıyor hocam?
    aydın belediyesine mail attım gelen cevap isterseniz sizde atıp sorabilirsiniz

3. Bu ****ye dun yeterli küfrü etmistim. Verdim gitti aldığım paraya ..

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Ruchanlari satip fiyat 1900 lardan yerine koyabilirsiniz ben oyle yaptim

5. Arsa ile ilgili sürecin devam ettiğini kap'ta bildirmişler. Ayrıca "kısa vadeli finansal yükümlülüklerin kapatılması ve böylece şirketin finansal borçlarının ortalama vadesinin uzatılması ile likiditenin artırılması" amacıyla yurtiçinde nitelikli yatırımcılara satılmak üzere 40 milyon TL tutarında borçlanma aracı ihraç edeceklerini ve bununda SPK tarafından onaylandığını bildirmişler.
    Görelim Mevlam neyler, neylerse güzel eyler.

6.  Alıntı Originally Posted by yenicelim Yazıyı Oku
    Arsa ile ilgili sürecin devam ettiğini kap'ta bildirmişler. Ayrıca "kısa vadeli finansal yükümlülüklerin kapatılması ve böylece şirketin finansal borçlarının ortalama vadesinin uzatılması ile likiditenin artırılması" amacıyla yurtiçinde nitelikli yatırımcılara satılmak üzere 40 milyon TL tutarında borçlanma aracı ihraç edeceklerini ve bununda SPK tarafından onaylandığını bildirmişler.
    Görelim Mevlam neyler, neylerse güzel eyler.
    arsa ile i lgili haber soke belediyesinden buyuk ihtimal mayıs ortası gelecek??

7. arkadaşlar bende 500 LOT söktaş hissesi var bedelli fiyatı 1 TL ise 500 TL para mı ayırmam lazım ?

125 tane de rüçhan kupon gelmiş. anlamadım. Birisi acil yardımcı olabilirse sevinirim.

8. 135tl civarinda odeme yapacan

Sayfa 9/332 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •