Sayfa 102/1023 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 809 - 816 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by mathmax Yazıyı Oku
    Bugün 4.8 i denemesi için koşullar çok müsait gibi.Cari işlemler dengesi Saat 10.00 da ve USA enflasyonu saat 15.30 da.Bu ikisinin de Usdtry yi yukarı itecek şekilde gelmesini bekliyorum. Diğer Emerging Currency ler de bugün yukarı gösteriyor şimdilik.
    Çok uzun bir long trendin başındayız gibi.DXY buna destek verecek sanki. 24 saat içerisinde 5+ olursak ondan sonra ortalık çok gerilecek.Reis yönetilmesi çok zor bir krizin içerisine soktu kendini Damadı Sir ilan ederek.

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,376
    bırakın şu dolar molar işlerini. dolsa ne olur molsa neolur. siz bimden suyu,fırından ekmeği dolarlamı alıyorsunuz,

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    bırakın şu dolar molar işlerini. dolsa ne olur molsa neolur. siz bimden suyu,fırından ekmeği dolarlamı alıyorsunuz,
    Bunu ciddi söylemiyorsun değil mi ?? Ne dünyadan ne ekonomiden zerre haberin yok senin.
    Dolarla işin yoksa burda işin ne ?

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    kaç demiştin kaç
    yalan yok hab-vuç dilimin, aldım eve geldim evdekiler bi sevindi
    kaç gündür boğazımızdan bişey geçmemişti dediler
    Sen iç biraları maçlarda.. Eve bişey götürme, ::
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

5. Miktarları en üst seviyeye çekmek için koşullar çok müsait gibi .5 in üzeride pozisyon inşaası da yönetimi de çok zorlaşacak.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    kaç demiştin kaç
    yalan yok hab-vuç dilimin, aldım eve geldim evdekiler bi sevindi
    kaç gündür boğazımızdan bişey geçmemişti dediler
    Aman başkan sakın oradan döner buradan dönere kanıpta tek cent kaptırma , havuç dilimi falan yeyceksende ! Çöp paradan harca.😀

Bu sayfanın muhtarı Bay Bora vardı. Öyle kolay kolay sayfaya sokmaz yazdırmazdı. Ne oldu ona ?

8. Merkez bankası bağımsızlığını yitirdi. O dalga gün içinde piyasaları vurdu akşamında açıklanan kabineden sonra dalga tusunamiye dönüştü. Önüne kim çıkarsa yıkıp yutuyor.

Yazık bu ülkeye yazık. Full dolardayım zerre mutluluk duymuyorum.

Sayfa 102/1023 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •