Sayfa 105/1023 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 833 - 840 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Düşüyo düşüyoo..

Son 5 dakikada 0,01 krş düştü..

4.8375

0.01 kuruş değil 0.01 TL düştü
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,409
     Alıntı Originally Posted by Arc en ciel Yazıyı Oku
    Bunu ciddi söylemiyorsun değil mi ?? Ne dünyadan ne ekonomiden zerre haberin yok senin.
    Dolarla işin yoksa burda işin ne ?
    maalesef dolarım yok şuan için, alıcamda şöyle 5 xx li rakamları bi göreyim yükselişin teyidini alayım,balıklama dalıcam dolara, sana bişey söyliyeyim ben arsamı bile satıp dolara gömdüm, dükkanı satmak nasip olmadı neyleyim, sana iyi dolarlar dostum

3.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Full dolardayım ve evet mutluyum çünkü bizi bu duruma getirenlere koşulsuz destek verenler ancak beteri görünce işin ayırdına varacak ve ülkem için acı bir ekonomik reçete ile bile olsa gelecek için bir umut olacak.
    Sanayide benim hurdanın tamiri vardı. Adam 9 tane çalışanın maaşlarını bankaya yatırılması için işlem yapmak istemiş. Adamlar istememişler. Neden demiş hepsi icralık. Onlara çıkış vermiş. maaşları elden alıyorlarmış...

Alıntı Originally Posted by mdemir Yazıyı Oku
    şu kabak kafalı ekonomist ekrana çıkıp biraz borsa anlatsa da tiklerini izleyip gülsek azıcık
    İşte şimdi ekranlarda, kaçırmayın.

5.  Alıntı Originally Posted by mathmax Yazıyı Oku
    Çok uzun bir long trendin başındayız gibi.DXY buna destek verecek sanki. 24 saat içerisinde 5+ olursak ondan sonra ortalık çok gerilecek.Reis yönetilmesi çok zor bir krizin içerisine soktu kendini Damadı Sir ilan ederek.
    Ne krizi? Dolar gerisin geri düşmeyecek mi? Hele şöyle bir 4.30 lara insin bakın görün 3.80-3.90 ları nasıl da görüyor.Bunu söyleyen arkadaş hisselerin düşmesini fırsat bilerek hisse topluyor.
    Bu arkadaşlar için asla kriz çıkmayacak.Çıksa çıksa krizcik çıkar veya global dalgalanmanın geçici etkileri görülür.umutabinin umudunu boşa çıkarmak istemem ama adam ölse bile ben öldüm demez,ben ahirete göçüyorum der.
    Gerilirse küçük bir azınlık gerilir, gerisine göre milletin derdi beni mi gerdi,kekere mekere pis porsuk.

6. Alıntıdır pin traderdan

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DXY de benim son indikatör henüz trendi onaylamıyor ...Hafta sonuna kadar onay gelebilir...Gelince grafiğimi buraya atarım...

8. Yüklü bir şekilde dolarda olsam. da, ülkem için tünelin sonundaki ışığı görmekte zorlanmak beni üzüyor...

Yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 105/1023 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •